jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

Статті, інтерв'юЧому заангажовані люди, дуже дивуються…

  • 21-04-2012, 23:07
  • Додав користувач master

Даний пост про вигадки за мотивами вирішення питання в одному з Київських ОСББ. 

Отже, після долучення Житлосвіту у якості консультанта-супроводжувача питання підготовки та проведення загальних зборів одного зі столичних ОСББ, виникло абсолютно резонне запитання: чим виправданий нав'язливий газетний троллінг мене особисто вельми безособовою персоною, яка має приватний інтерес узаконення нежитлових приміщень? 

Перед написанням, я подумав: чи має сенс взагалі розшаркуватися у відповідь на кожен малоадекватний одноосібний випад персони, враховуючи, що оцінка адекватності може бути як суб'єктивною, так і об'єктивною. Але враховуючи, що подібні випади мають тотожність повторюватися у різних інтерпретаціях, у містах, охоплених допомоговою діяльністю Житлосвіт, вирішив поставитися до них з чуйною увагою.


Взагалі вголос про такі речі говорять не всі. Тим не менш, я відповім. Як вже неодноразово повторював: на тему моєї професійної діяльності, цікавлюся думками дуже обмеженого кола людей, а саме: клієнтів, партнерів та колег Житлосвіту (і то далеко не всіх) а також лідерів думок (теж не всіх) ну і звісно завжди в курсі (тут вже всіх або основних) приготувань, змін до законодавства та судових процесів, що регулюють професійну діяльність афільованих Житлосвітом структур. 

З цього приводу, вчергове повідомляю: думка всіх інших, сторонніх спостерігачів, неспеціалістів, вмотивованих власними питаннями, заздрісників, хворих, якщо хочете – мене не цікавить. Тобто зовсім. І це пояснюється двома моїми простими принципами.


Принцип перший: ніколи не ставлю перед собою завдань когось переконувати. Або тим більше комусь щось доводити. Я вже 18 років у допомоговому бізнесі, і всі ці роки працюю з клієнтами, партнерами і публічними активістами (мінімум 4 конференції\практикуми на місяць + 10-20 годин навчальних заходів щомісячно) у мене дуже давно склалося. 

І дійсно володіючи серією ефективних інструментів для вирішення поставлених клієнтами завдань, звісно викликаю певні відчуття у часто анонімних візаві, навіть не по професії.

Тож, якщо у тих, хто апелює мені, у описаний на початку посту спосіб, все буде хоча б приблизно так само добре на рівні клієнтської роботи та брендингу Житлосвіт – тоді й поговоримо. Може бути.

Принцип другий: у мене немає часу і бажання здогадуватися про внутрішні мотиви людей, які гнівно намагаються зі мною сперечатися шляхом випуску різного штибу пасквілів.

Виходячи з того, що більшу частину свого часу я спілкуюся саме з представниками активістів якісних змін у містах, то всі робочі моменти волію вирішувати швидко і чітко. Як власне і було у випадку з вказаним столичним ОСББ.

З цього приводу вважаю: якщо людина дійсно зацікавлена у швидкому просуванні їх ОСББ до якісного функціонування – він має вести конструктивний діалог, а не впадати в демагогію на шпальтах спецвипусків неіснуючих газеток. 

Також повідомляю, що у мене є два критерії можливої співпраці: цікавість та адекватність місії Житлосвіт. Тому далеко не факт, що кожен бажаючий стає клієнтом Житлосвіт, хоча без рекомендацій якісних та професійних, від мене ще ніхто не пішов.


Мораль: заангажовані люди, дуже дивуються, коли дізнаються, як мало людей цікавить їх суб'єктивна думка. Особливо, якщо ці люди не в змозі маскувати свою заздрість та приватну зацікавленість.

Завжди Ваш, Олег Матійців

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.