jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

Статті, інтерв'юЯк вибирати клієнтів політиків

  • 18-05-2012, 11:36
  • Додав користувач master

Працюючи з політиками, я відверто, роблю це дуже вибірково. Наприклад, мені подобається працювати з тими, хто обирається вперше. Око в них ще не замилене і вони поки можуть і хочуть чути рекомендації. 

Пам'ятається, ще кілька років тому консультував одного політика, після чого він повністю змінив стратегію своєї передвиборної програми. Що приємно – його команда це схвалила. Ну, це звичайно ідеальний варіант, який трапляється, на жаль нечасто.

Ніколи не працюю безпосередньо у штабі, але «веду» політика всю компанію. Так, мені більше імпонує консультаційний режим, а ще краще – працювати у команді не у якості PR-консультанта або іміджмейкера, а у режимі політ-маркетингу

Політики, як і більшість клієнтів Коуч-центру «Життясвіт» - чоловіки.  Хтось згідливий, що робить ефективним процес обрання, а хтось віддається на …«світа робить короля». 

Так, нещодавно, поступившись проханням моїх партнерів, пішов на переговори з представниками одного політика. Мені пощастило, бо перспектива нашої співпраці була з'ясована за один день і мене запросили безпосередньо на «оглядини» до кандидата. 

Прибувши, познайомився з кількома його помічниками та членами штабу, в тому числі з прес-секретарем і головним політтехнологом. Люди, як це зазвичай буває, зібралися різні, але не в цьому суть. 

Отже, раптово виявилося, що в штаб їде преса за коментарем кандидата однієї гучної події. Природно, всі кинулися готувати осудну відповідь, бо політик до самого приїзду був у роз'їздах. 

Я ж телефоном підключив двох юристів та одного аналітика, ці троє  профі, за півгодини, вислали на мій мейл потрібні першоджерела: починаючи від оцінки ситуації світовими політиками та витягами з міжнародних меморандумів і закінчуючи статтями КК. 

Після швидкої обробки інформації прес-секретарем і Ко – меседжі відповіді (вдумливі, аргументовані, тобто людини, яка в темі) були підготовлені для кандидата. 

Прибув кандидат, познайомились. Він із вдячністю взяв результати наших праць, уважно їх вивчив і чемно покивав. 

Приїхала преса, кандидат радісно сів перед камерами і … почав нести повну єресь. Саме у той момент особисто я вирішив для себе все подальше…
З того часу вже місяць телефонують, пропонуючи співпрацю, аргументуючи дуже непоганим гонораром. Правда, за цей час там вже пів-штабу змінилося, але не суть. 

Мораль: не треба називати такі події політикою, яка дійсно брудна справа. А от клієнтів варто вибирати дуже вдумливо.

Завжди ваш, Олег Матійців 


Пише redsupoler, 1 июня 2012 18:21
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

Знаю, что Олег берётся только за порядочных клиентов. Думаю, что и политиков это касается. 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.