jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄМоє місто помирає. Влада.

  • 27-06-2012, 14:17
  • Додав користувач master

Третій захід, розібратися у речах, які світловодці перестали бачити

Сесія міської ради. Перед входом – декілька десятків пенсіонерів та автономщиків, що марно б’ються вже кілька років за ненарахування неотримуваного тепла, ще коли Серьожа був у Кіровограді, і яким тепер, коли він тут взагалі «увірвалося».

У виступах їх лідерів – жодної доброї згадки про Партію регіонів. Невинним у міських проблемах бачуть лише «мера», якого «посунули» та його колишніх заступникив. Новий «мер», тобто новий І-й заступник, не ризикуючи бути обпльованим вдячними світловодцями, пробігає до сесійної зали.

Щільно заповнені депутатські місця провладної коаліції та п’ять-шість опозиціонерів. Депутати-«захисники», що не вартують жодних слів та пусті місця депутатів, які просто не ходять на сесії. Піднімати руку не так як новий «І-й зам» - можна втратити роботу або бізнес. Піднімати так як планувалося за «мера Котенка» - можна втратити партійний квиток.

Мовне питання «здали», засунувши на кінець сесії. І хто? Ну звісно: жеківсько-директорський корпус, що розгорнув полеміку «Я розговаріваю по-рускі»… Звична методика. «Хамас» намагається зробити непридатними для життя місця, зайняті єврейськими поселенцями, а світловодські жеківці - українцям. 

Запотілий від креативних думок (та ні, не про GPS-навігатори для «Швидких допомог»)  «віце-мер» париться у сорочці, що тьмяно корелює з кольром «партії, що нє гоніт паражняк» і сидить не у президії. А якщо дійсно, часи зміняться і «донецьким світловодцям» спішно прийдеться перепливати Дніпро ще цієї зими?  

Ситуація, очевидно, суттєво заважає йому дихати, але без виконання тут передвиборних завдань, «губернатор» може змінити ласку. А так може порадить щось розумне у здійсненні планів обласної програми "Центральний регіон-2015". Наприклад, як «регіонали», навіть у літню спеку можуть годинами імітувати економічне зростання кіровоградщини на «курултаях», з незворушними виразами обличь під «покращення».

Але «віце-мер» на жаль, не може порадувати очільника області. У жодному разі, він не припуститься тактичної помилки, і не розповість своєму шефу, що Світловодська комунальна мафія сьогодні вкладає великі гроші не в  його передвиборну "ЦР-2015", а в антижитлосвітівський проект у місті, в істерію проти Матійціва, який працює у Києві.

Серьожа знає, що треба вкладати гроші саме сюди, тому що йому конче неохідно відторгнути від світловодців будь-які зміни у ЖКГ міста. Він як ніхто із жеківцями розуміє, що програма Житлосвіта, з автономізації управління будинками через АПО – поховає не тільки тіньові приробітки жеківців, а й припинить надприбутки Серьожиного дітища – тепло постачальника.

Місцевим комунальникам підфартило, що обласний шеф "зглянувся" і відкомандирував Серьожу до Світловодська, бо дуже потрібен він саме зараз і саме тут, як антиреформатор. Втримати Світловодськ у своїх лабетах  – це проект, який на їх думку ще й має мобілізувати і об’єднати світловодців проти житлосвітівських АПО, що крокують Україною.

Тому збирає Він «круглий стіл», тобто імітує обговорення на тему «Реформа ЖКГ: проблеми і перспективи». У депутатській кімнаті незмінне представництво. Все тіж жеківці, приручені члені Гомадської ради, які у доповідях точно підбирають слова, які не розкриваючи причин  «пояснюють» гальмування процесів реформування ЖКГ міста.

Так хто винен, нарешті? Ви не здогадуєтеся? Цитую текст самого Серьожі: «причина, доволі сумна – благородний почин ОСББ у Світловодську знівелював один відомий усім громадянин, який рвучко взявся агітувати мешканців поривати із ЖЕКами та створювати ОСББ…». Отак відверто і неприкрито - реформи небуде, бо її Матійців знівелював!   

Чергова Прес-конференція І-го заступника. Вид як у банкіра, текст як у секретаря райкому середини 70-тих, манери як у «розводящого». Придворні журналісти та перелякані працівники і помічники. Все дуже швидко, бо «віцин» спішить. Чуємо: усе добудуємо, усім заплатимо, усіх врятуємо, усіх ощасливимо, і … ну зрозуміло: «розберемося з активістом-папєрєдніком» створення ОСББ умісті.

Хіба в його словах не порожнеча? Навіть на відео: в очах вікова печаль і туга, що переповнює, показуючи на обличчі жагу пошвидше «злиняти» звідси, щоб не бачити з вікна кам’яного Леніна. Краще вже кризова Іспанія, шаріатське Абу-Дабе,  голіцинські підвали Криму, на худий кінець осоружний Київ з його Матійцівим.

Тож, боронити жеківське і теплове їх хазяйство – це головна їх справа. Для жеківців – бізнес, для тепловиків – бізнес, для тримачів водоканалу – бізнес. Тобто це їхні бізнесові справи. Але чому світловодці повинні допомагати їм у їхніх бізнесових справах?

P.S. Усі персонажі взяті з буденного життя. У випадку, якщо у кого-небудь складеться враження схожості персонажів із самим собою, своїми соратниками, подільниками, співучасниками або, не приведи Господи, своїми близькими – звертатися за кваліфікованою допомогою до Коуч-центру «Життясвіт», через сайт.

Завжди Ваш, Олег Матійців.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123