jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄМоє місто помирає. Епілог.

  • 11-07-2012, 22:49
  • Додав користувач master

Останній захід, розібратися у речах, які світловодці перестали бачити

Сьогодні на мобільний подзвонив Сєрьожа. Він запитав: «Шо ти хочеш?»

Я відповів, що не дзвонив)). І тут почалася тирада. Зі слів: «Ти ...».

Я не дав закінчити – поклав слухавку. Але уявив, що вислухали стіни його кабінету. Тепер в очікуванні відра помиїв в провладних ЗМІ. Судячи з настрою  відро буде погано пахнути.

І все-таки – відмовляюся розуміти, як, Світловодськ - інтелігентне, розумне місто, могло прийняти в якості штучної заміни «задвинутого» міського голови такого керівника?! Чи, може, не приймало? Тоді хто він?

… Знову заїзджаю у місто – на обіцяну ЧАСівцям зустріч. Сонце вже високо. Туман розсіявся. Блакитне небо сліпить очі. Не хочеться згадувати ні про сміттєві контейнери, ні про кинуті шприці, ні про розбиті дороги, ні про фантомні «успіхи влади», ні про поставлених не світловодцями замів із запотілими обличчями, ні про їх губернатора, ні про ціни у магазинах та аптеках.

А може, усе це нам лише сниться? Може, це все – страшний сон і наслідок поганої екології? А, може, варто лише розкрити очі і усе це зникне? І групка життєрадісних підлітків буде у бінокль спостерігати із Санбабілло, як у імлистій далечині Кременчуцького водосховища пливуть у східному напрямку три косячка плавців, тягнучи за собою синьо-білі валізи з награбованим у світловодців.

Попереду, з найбільшою валізою Серьожа та його два жеківця у синіх костюмах. У цілеспрямованих поглядах – комунальний досвід, але вже без сили їх влади та впевненості у завтрашньому дні.

Вони пливуть і не бачуть того, що на березі Московської гори іх чекають пара міліцейських «бобіків» та опери з наручниками. Чекають, щоб за надійними стінами СІЗО врятувати цих вибачте на словосполученні «патріотів-спасителів» від вдячності ощасливленого світловодського люду.

Але це вже буде наступна тема для ЧАСового погляду на берег навпроти.

А насьогодні, Світловодськ, залишається містом есссрівських рєшал, які живуть з комунальної ренти. Тут, та його районі, можуть відбуватися окремі (і досить великі) інфраструктурні, за словами самої влади, проекти.

Але у Світловодську, на жаль, немає головного – відповідальності будь-якої влади перед місцянами. Черговий міський голова не відповів перед світловодцями за те, що вкотре «кинув» їх гинути під «опікунством» клану комунальної мафії.

Останні-ж, відповідають лише перед губернатором.  І тільки губернатор, а не світловодці,  може «відсторонити» їх з посад. Але ж і І-й заступник повинен нести відповідальність за те, що відбувається в його вотчині! Він і несе – але знову-ж таки перед губернатором.

І саме губернатор, зробить все, щоб на прикладі світловодщини продемонструвати гаранту свою «магічну» здатність «рятувати» окреме місто в будь-якій ситуації, поза залежністю, хто ініціює «шкідливі» зміни – ГІ «Світловодськ – місто змін» під проводом Матійціва або обраний світловодцями міський голова за рішенням Громадських слухань.

Тут ще одна біда Світловодська – це культивований міф про «ефективну громадськість» при відсутності такої. І справа не в безталанні світловодців, звичайно, а в мертвотних, у дусі постесссрівських порядках, коли влада, бізнес та комунальники, зколочені з червоних директорів, злилися воєдино що з 90-х.

Саме тут, і відбувається злив пасіонарності, а під ефективністю території розуміється не розвиток, не інновації, не справу відродження міста на Дніпрі, а успішність махінацій і вміння ділитися з потрібними людьми у владі.

Прикро, що світловодці дійсно не усвідомлюють вібуваючогося, а частина стає ретрансляторами «потрібних» мафії повідомлень. Ставити головне питання у Світловодську: «Кому це вигідно?» - нема кому. Соціально-психологічні спекуляції, розпочаті есссериками продовжується.  Фільм про формування установок, знятий 41 рік тому. За збігом обставин, у 1971-му - році моєї появи у Світловодську.


Все це не просто сумно. Моє місто помирає. Що я можу вдіяти? Бачить Бог, я робив для Світловодська все що міг… Але хто я тут? Ісуса Христа продали.

P.S. Усі персонажі взяті з буденного життя. У випадку, якщо коли-небудь у кого-небудь складеться враження схожості персонажів із самим собою, своїми соратниками, подільниками, співучасниками або, не приведи Господи, своїми близькими – звертатися за кваліфікованою допомогою до Коуч-центру «Життясвіт», через сайт.
                                                                                                           Завжди Ваш, Олег Матійців.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123