jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

КИЇВЖИТЛОСВІТТОВ «Святошин-Житлосвіт» - переможець І-го конкурсу з реформування системи управління надання ЖК-послуг

  • 28-07-2012, 13:49
  • Додав користувач master

Житлосвіт продовжує реалізацію загальноміської комплексної програми ремонту й благоустрою житлового фонду

24 липня відбувся конкурс на право управління та утримавання житлових будинків і прибудинкових територій, які обслуговувало КП РЕО-8.

Даний конкурс проводився на виконання Постанови Кабміну № 631 «Про розвиток конкурентно-спроможного середовища на ринку надання житлово-комунальних послуг», супровідних рішень Київради та КМДА.

Тож, відповідно до доручень Голови КМДА Олександра Попова і голови Святошинської райдержадміністрації Сергія Рюмшина, Святошинський район активно долучився до реформування житлово-комунальної сфери міста Києва.

За словами керівництва Святошинської РДА, до цього кроку при реформуванні вони підійшли «особливо зважено, обережно, до конкурсу підготувалися всебічно».

Як відмічає керівництво Святошинської РДА, саме позитивні результати роботи ТОВ «Київжитлосвіт», що виграло тендер в Шевченківському районі, взявши на обслуговування одне РЕО, працює більше півроку, і роботою якого мешканці задоволені, і спонукало керівництво району до надання переваги саме житлосвітівському способу реформування системи ЖКГ.

Реформування системи ЖКГ Святошинського  району тісно пов’язане з реалізацією загальноміської комплексної програми ремонту й благоустрою житлового фонду та прибудинкових територій, тобто – головних завдань які стоять перед районною владою та комунальними службами Святошино.

Для практичного виконання цих завдань, на першому етапі було проведено ряд підготовчих заходів. Наприклад, розділено функції замовника й підрядника, що разом з виконанням держзавдань при реформуванні ЖКГ, сприяє появі вибагливого колективного споживача та зобов’язаного виконавця ЖК-послуг.

Також, введення посад інспекторів, що після перевірки робіт візують акти виконаних робіт згідно їх реального виконання, створючи ефективне використання як фінансів так і трудового ресурсу, а відтак, господарські підстави розрахунків між балансоутримувачем та виконавцем ЖК-послуг.

Тож перемога в конкурсі на обслуговування житлових будинків та прибудинкових територій приватної структури ТОВ  «Святошин-Житлосвіт», стала другим етапом реформування сфери відносин в управлінні житловим фондом співвласників будинків неюридичних осіб.

У свою чергу, при проведенні змагань, працівники КП РЕО-8 теж виборювали  право на обслуговування будинків, що перебували під їх юрисдикцією.

26 липня конкурсна комісія підвівши підсумки змагань визначила ТОВ  «Святошин-Житлосвіт», підрядником  (виконавцем робіт/послуг) КП «ДУОЖФ» (балансоутримувач житлового фонду).

Тобто, формула реформи, коли контроль за наданням комунальних послуг населенню залишається за державою, читай - КП «ДУОЖФ», яке фізично контролюватиме якість виконання послуг ТОВ через механізм контролю – інспекторів, тільки після чого відбуватиметься перерахування коштів за надані послуги - визнана найефективнішою.

Також, особливої інноваційності проекту надає факт позбавлення по суті приватного виконавця послуг нав’язувати тарифи, тобто того, чого найбільше бояться мешканці, на алгоритмі якого буде підготовлено стратегію ДПП у сфері ЖКГ району.

Тож, ТОВ «Святошин-Житлосвіт» працюватиме за затвердженим тарифом, враховуючи діючий тариф та ціну з якою ТОВ перемогло на конкурсі.

По-факту ж,  ціна послуг ТОВ «Святошин-Житлосвіт» на декілька відсотків нижча за попередню ціну, яка виставлялася КП РЕО-8.

Так, пропозиція ТОВ з обґрунтованим, але нижчим тарифом на обслуговування житлового фонду і є тим інноваційним здобутком команди Житлосвіт,  за яким стоїть колосальний труд менеджерів, консультантів, ІТ-ішників.

 «Крок за кроком, наші спеціалісти, для столиці нашої держави, створюють необхідну адекватну комунальну карту сучасних перетворень, які з часом дадуть відповідь на найголовніші питання інвесторів, кредиторів, а найголовніше киян. Дуже сподіваюся, що все що ми робимо викличе у всіх зацікавлених, інтерес вкладати гроші в розвиток Києва – однієї з найбільш перспективних європейських столиць» - відзначаючи подію зауважив Олег Матійців.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123