jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеЖитлосвіт-інвестиційні програми у сфері ЖКГ

  • 29-08-2012, 11:23
  • Додав користувач master

Практикум ІІІ в І: Формування технічних завдань на розробку ІП

28 вересня відбувся клієнтський Практикум ІІІ в І: Формування технічних завдань на професійну розробку інвестиційних програм ЖКГ, що включав: муніципальні програми, програми для водо-, теплопідприємств комунального комплексу, з вивозу ТПВ. Узгодження і затвердження розроблених інвестиційних програм (ІП), зміна ІП під умови фінансування.

Житлосвіт, та партнерські спеціалісти, практикували клієнтів з трьох основних суперпропозицій:

№ 1 «Розробка, формування інвестиційної програми «ПІД КЛЮЧ», яка пропонується за умов, якщо:

- є технічне завдання але потрібно розробити, ПРИ ЦЬОМУ відсутні фахівці і немає практики і знань

- є зекономлені кошти в тарифі і є мета зберегти їх на наступний період регулювання

- потрібні вкладення, а ЧИННОГО тарифу не достатньо

- проект ІП розроблений, але його затвердження не проходить

На вибір, практиканти, поділені на группи, розбиралися:

- з ІП ЖКГ «Під ключ» - комплекс послуг, спрямованих на ОДИН результат: затверджена і працююча інвестиційна програма, Замовивши цей продукт, Ви: якісно і в термін виконаєте інвестиційні вимоги та органів регулювання, зекономите кошти в тарифі і зможете направити їх на розвиток підприємства, вчасно проведете реконструкція, що забезпечить Вам економію в майбутньому.

Практиканти вчилися успішно погоджувати та затверджувати ІП ЖКГ, привертати додаткові джерела фінансування, які дає нам на сьогодні законодавство і ринок: потенційних джерел інвестування в ЖКГ (окрім тарифу), кошти бюджетів усіх рівнів, кошти інвестиційних фондів, фінансових інститутів, інвесторів.

Спеціалісти Житлосвіт наглядно, на прикладах відтворювали оптимальні практичні схеми залучення фінансування.

№ 2 «Якщо інвестиційна програма не працює». Для клієнтів, у яких є затверджена ІП ЖКГ, але справа не реалізуються з причин:

- не надійшло фінансування, "заморозили" надбавку до тарифу, у наданні коштів з бюджету відмовили, не дали кредит, затверджена ІП ЖКГ не відповідає вимогам для залучення фінансування, ІП не відповідає вимогам банку, інвестора, Фонду, недостатньо того фінансування, реальна вартість технічних заходів перевищує програмну вартість, кошти від споживачів надходять із затримкою або їх явно бракує.

Тут практикантів вчили адаптуванню або зміні ІП, у рамках сформованого замовлення з виконям комплексу заходів спрямованих на доопрацювання, оптимізацію ІП, перегляду її в органах регулювання, залучення інвестиції в потрібних обсягах і на прийнятних умовах.

«У першу чергу, Житлосвіт бачить завдання Клієнта, як не просто розробити проект ІП з розвитку комунальної інфраструктури, але зробити все для того, щоб вона була затверджена і потенційно працювала. Ми не гарантуємо, що гроші надійдуть, але ми використовуємо ВСІ можливості для залучення необхідного фінансування. У нас є ресурси для цього! І ми готові працюючі схеми фінансування житлово-комунального комплексу, партнерство з банками, лізинговими компаніями залучити для повноцінного виконання завдань.» - сказав афілянт Житлосвіту, тренер з ІП сфери ЖКГ Василь Олєксієнко.

№ 3 «Технічне завдання на розробку інвестиційної програми» - містить наступні заходи:

- аналіз діючої системи надання комунальних послуг та (або) проблем організації ЖКГ,

що включає:

- збір та аналіз інформації для розробки технічного завдання

- аналіз стану комунальної інфраструктури: склад, структура, ступінь зносу основних фондів

аналіз документів територіального розвитку, в т.ч. генерального плану забудови

- дослідження прогнозу соціально-економічного розвитку території, аналіз планованих, на період реалізації ІП,

- обсягів введення об'єктів житлового та промислового будівництва, а також характеристик цих об'єктів

- аналіз переліку та характеристик земельних ділянок, забезпечуваних інженерною інфраструктурою з метою підключення об'єктів будівництва (реконструкції) в період реалізації ІП.

Звісно, що без цілей та індикаторів розробки/реалізації ІП дана справа неможлива, тому практиканти вчилися народжувати практичні вивірени цілі і завдання ІП, де показники (індикатори), що характеризують ефективність експлуатації систем комунальної інфраструктури, а також інвестиційну привабливість організацій комунального комплексу розроблені і виконуються у відповідності вимог до ІП, включаючи порядки і форми подання, розгляду і затвердження проекту, терміни та графіки.

«Не буду лукавити, велика частина наших дійсно практичних заходів проходить у столиці. На жаль, у решті регіонів колосальний інформаційний голод і якщо чиновники виконкомів або співробітники приватних компаній можуть вибити з керівництва гроші на практикум і квиток, то «одинаки» можуть дозволити собі це далеко не завжди. А це теж нереалізований ресурс для реформи ЖКГ Украни.» - у заключному слові сказав Олег Матійців.

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123