jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

Статті, інтерв'юЯк розвивати якості, які вам необхідні

  • 8-10-2012, 11:54
  • Додав користувач master

Останнім часом у мене часто запитують: чому я веду в основному авторські курси. Доповідаю.

Насправді, ідея створити програми авторських курсів із самовдосконалення не нова, і вже давно використовувалася коуч-колегами, які регулярно, при потребі дотренновували своїх клієнтів.

У той час я теж шукав для себе подібного навчання і відмовившись від отримання другої вищої, почав активно моніторити ринок коучів. Знайомився із сайтами, відгуками, спілкувався з протренованими колегами, знайомими, партнерами.

У підсумку свій вибір я зупинив на двох школах, і по жодній не пошкодував. Перша школа Вадима Шлахтера. Шлахтер, у нього вчитися можна вічно. Його школа самовдосконалення м’яко кажучи сурова але завжди актуальна і добре засвоювана.

Враховуючи, що у Києві Вадим проводить оперсоналені заняття два рази на рік, я попланував теж дві підпрограми. Враховуючи, що у нього зазвичай бувають дуже динамічні групи, ми проходили по два заняття за один раз, тим самим стискаючи курс до півтора тижня, включаючи індивідуальні заняття.

Не буду переказувати програму тренінгів – усі бажаючі можуть вивчити її на сайті Вадима. Зупинюся нарешті на своїх замовниках.

Практика показує, що людей, які готові інвестувати достатньо часу для отримання навичок вирішення оперативних завдань свого бізнесу або самовдосконалення, включаючи передвиборні перегони, дуже мало. І це логічно, до речі.

До мене приходять на курси дуже різні слухачі, але основні категорії, все-ж три. Перша – фрілансери: від програмістів до художників, вони хочуть мати комплексне розуміння вибудовування комунікацій для запуску власних проектів.

Друга – наймані працівники, як правило це лінійні керівники, частіше маркетологи і піарщики, що абсолютно природньо.

І треті – власники бізнесу, причому як B2B так і B2C - вони хочуть сформувати (або зкорегувати) свою політику комунікацій в компанії.

Звісно, найприємніше в моїх  авторських курсах особисто для мене – результати моїх слухачів. Перші якісні зміни я бачу, перевіряючи домашні завдання після кожного коуч-заходу. Із задоволенням спостерігаю за захистом їх «дипломних» проектів.

Певний час, як правило – рік, продовжується мій коуч-супровід  клієнтів, останнім часом все більше дистанційно - телефоном, та більше засобами Інтернет.

І нарешті, я продовжую спілкуватися зі своїми візаві на неформальних зустрічах, де вони без запитань діляться зі мною, і один з одним, своїми новими успіхами. Саме тоді я відчуваю натхнення, складаю нові курси та програми, паралельно навчаючись сам.

Про другу школу, чекайте окремий пост.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.