jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Куди ідуть кошти квартплати:

На зарплату комунальникам
У кишеню керівництва комунальщиків
На відкати владі
На надання ЖК-послуг
Мені байдуже

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

ЖИТЛОСВІТ-ТолокаЛьвівські ОСББ навчають складати бізнес-плани залучення коштів на енергозбереження

  • 16-10-2012, 12:17
  • Додав користувач master

Проектом «Енергоефективність у житловому секторі України (UREEP)» передбачено часткове фінансування за кошти Міжнародної фінансової корпорації (IFC) енергоаудитів будинків ОСББ міста Львова.

За повідомленням представника ВЦ «Житлосвіт» Володимира Бажіва, на спеціально організованому навчанні, представникам ОСББ, проектом «Енергоефективність у житловому секторі України» (UREEP) було презентовано інструменти залучення коштів міжнародних  донорів для проведення енергоаудиту та наступного впровадження енергозберігаючих технологій у будинках об’єднань співвласників.

Підписанням Меморандуму між Львівською міською радою та IFC співфінансування робіт з енергоаудитів будуть здійснюватися відповідно до наступного розподілу витрат:

- перші 25 енергоаудитів – 10% вартості сплачують ОСББ, 90% - за рахунок коштів IFC

- наступні 25 енергоаудитів – 25% вартості сплачують ОСББ, 75% - за рахунок коштів IFC

- останні 50 енергоаудитів – 50% вартості сплачують ОСББ, 50% - за рахунок коштів IFC.

«Станом на сьогодні, бюджетні запити від ОСББ становлять 25 млн. 236 тис. грн. Ми розуміємо, що, на жаль, лише коштами з міського бюджету ми цьому всьому ради не дамо. Тому дуже сподіваємося на плідну співпрацю з IFC саме в напрямку ефективного відновлення і ремонту будинків ОСББ», - зазначила керівник Ресурсного центру з розвитку ОСББ, Галина Когут.

Проектом UREEP передбачено проведення близько ста енергоаудитів будинків юридичних осіб  (ОСББ, ОК, ЖБК, МБК) та будинків НЮОББ – членів АПО.

«Для того, щоб ми могли говорити про фінансування цих заходів, ми повинні мати реальні проекти, які ми могли-б фінансувати. На базі цих енергоаудитів, з допомогою міського ресурсного центру та спеціалістів IFC буде можливість створити бізнес-плани, тобто фінансові плани-розрахунки, за якими співвласники будинків приймуть відповідні рішення», - пояснює ситуацію керівник проекту UREEP Гжегож Гайда.

Отже, за висновками енергоаудитора, а також виходячи з рішень ОСББ, фінансовими спеціалістами IFC буде розроблено бізнес-плани для львівських ОСББ, які буде дадуть змогу використати ці документи для залучення фінансування, включно з комерційним або пільговим кредитуванням, при для впровадженні енергозберігаючих заходів.

«Львів – дійсно особливе місто. І розкривається він далеко не кожному. Хтось бачить у ньому націоналістичний центр України. Для інших Львів - вічна туристична столиця з незмінними гуляннями та захопленнями. А є ті, хто знає, що практично-прикладний потенціал міста Лева величезний і багато інноваційних відкриттів світового масштабу були зроблені саме тут». – вітаючи учасників навчань зауважив Олег Матійців.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123