jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

РобочеДва роки программі «Практичні заходи з модернізації сфери ЖКГ»

  • 24-10-2012, 12:56
  • Додав користувач master

Початок листопада поклав початок третьому року заходів ініційованих Житлосвітом «Всеукраїнський місяць ЖКГ», який 1-го жовтня 2010 стартував у місті Кременчук.

Два роки, учасники заходів відвідали кращі Об’єднання співвласників житла та іх представницькі органи – Асоціації (АПО) а також Управляючі кампанії та Виконавців жк-послуг в ЖКГ України.

Ініціаторами заходів та долученими організаціями було проведено по п’ять спеціалізованих засідань кожного року, де ключовим заходом «Всеукраїнського місяця ЖКГ» ставали всеукраїнські міжвідомчі «круглі столи» на тему: «Енергоефективність, модернізація і реформування сфери ЖКГ України», яке кожного року відбувалося у місті Києві у жовтні місяці.

«Головне завдання, яке стояло перед учасниками – у тісній взаємодії з центральними органами влади України, включаючи правоохоронні, сформувати Громадські ради та експертні робочі групи з питань модернізації житлово-комунального господарства в України при Верховній Раді та Кабінеті міністрів з питань сприяння реформі ЖКГ, до якої увійшли найконструктивніші представники ОСЖ, їх Асоціацій, підприємств малого і середнього бізнесу ЖК-сфери – виконано», - заявив голова ВЦ «Житлосвіт» Олег Матійців відзначаючи головне завдання заходів.

Тож, насьогодні, після множинних скандалів із завищенням цін на комунальні послуги, тяжби ОСБ з монополістами постачання води, тепла, газу тощо, зростання тарифів на послуги обслуговування житлових комплексів, ряду зривів при запровадженні допомогового законодавства, все ж можна констатувати, що центральними органами, разом з представниками громадськості, дотичної до проблем ЖКГ-сфери – проведено ряд істотних змін законодавства, включаючи область контролю над питаннями не тільки роботи ЖКГ України, а й розвитку цієї сфери.

Так, поставлені Міністерству житлово-комунального господарства завдання: усунути назрілі проблеми і приступити до реалізації комплексної програми модернізації та реформування ЖКГ до 2014 року виконані у частині забезпечення основного її принципу – сприяння створенню об’єднань  співвласників житла та залучення в галузь приватних інвестицій.

Отже, одною з ключових тем для учасників програми «Практичні заходи з модернізації сфери ЖКГ» стало напрацювання механізмів та інструментів запровадження в ЖКГ державно-приватного партнерства, у контексті інноваційно-ефективних моделей модернізації ЖКГ та реалізації програми енергоефективності для конкретних пілотних проектів.

За два роки, у заходах, прийняли участь представники Адміністрації Президента, Уряду України, профільних комітетів Верховної ради, Міністерства житлово-комунального господарства та регіонального розвитку, Торгово-промислової палати України, інших центральних органів, ОМС, ОСББ, НЮОББ та іх АПО, а також новостворених Громадських рад та експерти допомогових та бізнес-спільнот організацій.


Пише laurenjane, 15 декабря 2012 16:04
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

Вот чувствую, что подходят нам стратегии и тактики создания полноценной жизни в домах!

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123