jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Спасіння багатоквартирних будинків є справою:

Держави
Співвласників будинків (ОСЖ)
Об’єднуючих ОСЖ Асоціацій (АПО)
Допомогових (на кшталт ЖИТЛОСВІТ) організацій
Приватних виконавців ЖК-послуг (ПВП)
Керуючих (ОСЖ та ПВП) компаній
Мені байдуже

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

Бізнес ЖИТЛОСВІТЧи давати безкоштовні поради?

  • 25-11-2012, 17:09
  • Додав користувач master

Найвідоміша тема розмов бізнесменів Європи – це «криза» капіталізму. Критикується не капіталізм, як спосіб виробництва, а «весь цей капіталізм». Хоча по-суті: мова йде не про кризу капіталізму, а за кризу бюрократизму.

Навіть наші капіталісти ефективні як ніколи, а от уряди країн та наднаціональні управлінські надбудови – неефективні. Наприклад, один мій знайомий мільйонер любить повторювати фразу: «Я почав заробляти, коли перестав давати безкоштовні поради».

Чи згодні Ви з такою постановкою партнерства?

Всі люди, які працюють самі на себе, регулярно стикаються з величезною кількістю запитів про допомогу від близького та далекого оточення. Комусь дійсно можна і треба допомогти швидко і безкоштовно. А кому не варто?

Якщо людина дійсно розбирається в тому, чим він займається – то відповіді на запитання дуже часто лежать для нього на поверхні. Мені іноді здається дивним, що хтось не розуміє настільки очевидних речей – тому я ділюся певним спектром своїх знань абсолютно безоплатно.

Є й інша сторона медалі – вимагати гроші за абсолютно всю інформацію. Але знову-ж, тут кожен вирішує сам. Особисто я, наприклад, проти гонорарів за виступи на освітніх конференціях (не плутати з комерційними проектами), тому що вважаю, що гроші треба заробляти іншим шляхом.

Більшість бізнесменів, головною проблемою вважають своїх конкурентів, дехто яких  панічно боїться. Звідси і відчайдушне небажання ділитися своїми знаннями та корисною інформацією. Вважається, що відразу все вкрадуть, впровадять і обженуть. Тому власне, так мало дійсно цікавих розсилок, вебінарів і бюджетних майстер-класів.

Звісно, читач може це списати на «плавання» у принципах побудови лінійки товарів/послуг. Або на те, що люди ніколи не читали Чалдіні, або не знають про правило взаємного обміну. Так чи інакше такий підхід дуже обкрадає.

Тож я, а зі мною і команда Житлосвіт, навпаки – за безкоштовний обмін інформацією,  особливо при запуску соціальних проектів та ініціатив. Нам регулярно пишуть листи з проханнями порекомендувати книги, портали, фахівців, навчання тощо.

Так, це віднімає і мій час, ресурси ВЦ, але і я особисто, і наш допомоговий департамент – відповідаємо завжди. До мене особисто, також часто звертаються з проханням подивитися кейс і дати пораду. І я теж відповідаю. Я це роблю не лише заради конверсії, а тому що коли я починав – мені запитати було ні в кого.

До речі, близько 50% питаючих, згодом звертаються до мене на індивідуальні консультації або запрошують обговорити перспективи співпраці. 

Завжди Ваш, Олег Матійців


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123