jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Спасіння багатоквартирних будинків є справою:

Держави
Співвласників будинків (ОСЖ)
Об’єднуючих ОСЖ Асоціацій (АПО)
Допомогових (на кшталт ЖИТЛОСВІТ) організацій
Приватних виконавців ЖК-послуг (ПВП)
Керуючих (ОСЖ та ПВП) компаній
Мені байдуже

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

Бізнес ЖИТЛОСВІТДопомоговість - застосовування інструментів побудови бізнесу

  • 12-12-2012, 12:50
  • Додав користувач master

12 грудня відбувся черговий практикум «Допомоговість в ЖКГ - ефективний метод управління» (ДЕМУ).

З весни 2010 року, ВЦ «Житлосвіт» проводить навчання підприємців України з

метою надання  бізнесменам ЖКГ комплексу інструментів для побудови бізнес-системи допомоговості, у контексті  ефективності управління процесами в галузі ЖКГ.

28 практикантів з восьми міст України, вивчали  принципи побудови і використання системи ДЕМУ.

На початку заходу, присутні у якості слухачів чиновники галузі ЖКГ з регіонів, відзначили, що саме Житлосвіт, є розробником та запроваджувачем програм допомоговості по містам України.

Так, Сергій Ганувець, відзначив: «Основна метою навчань в даному випадку, я бачу ефективне сприяння зародженню та впевненому розвитку малого та середнього бізнесу сфери ЖКГ в сучасних складних економічних умовах».  

Програма навчання, опираючись на авторські, практичні  напрацювання спеціалістів, в частині ефективної структури бізнес-суб’єктів, що базується на допомоговій діяльності ОСББ та його альтернативі НОББ а також їх Асоціацій (АПО), є показовою.

Так, практикум дозволяє зрозуміти нові, інноваційні, адаптовані до діючого законодавства та відпрацювати на фактичних прикладах всі аспекти допомоговості, включаючи структуру, в розрізі ефективності та результативності управління процесами допомоговості, його використання як інструменту адміністрування, адаптації і навчання персоналу, від мотивації та коригування до організаційної культури.

Автор і ведучий серії практикумів Роман Попович зазначив: «Як  завжди, програма викликала жвавий інтерес у аудиторії – достатньо досвідчених підприємців сфери ЖКГ. Так, тестові завдання показали – учасники активно знаходили та виправляли основні помилки в організації системі допомоговості, плануванні результатів, взаємозв'язку мотивації та управління кар'єрою при створенні систем лояльності в АПО».

Завдяки  відпрацьованим Житлосвітом та партнерами за одинадцять років принципам і механізмам, учасники та слухачі практикуму здобували, окрім базових умінь в області самодіагностики і діагностики бізнесу «знизу», адміністрування, командоутворення у сфері обслуговування спільного майна ОСЖ, набули основний практичний інструмент для систематизації допомоговості.

«У запланованій допомоговості – ключ до ефективного вирішення питань якості обслуговування будинків виконавцями ЖК-послуг. Тому, я радий, що саме Житлосвіт передає інструментарій виключно правильного, адаптованого до сфери вибору співвласниками відповідальних виконавців ЖК-послуг», - зазначив, на підсумковому заході Олег Матійців.

Тож, інтерес, який викликає тема допомоговості, а по суті, тема розвитку бізнесового потенціалу на місцях, вказує на оздоровлення розуміння підприємцями – виконавцями ЖК-послуг потреби розвитку бізнесу з обслуговування будинків співвласників, саме через систему допомоговості для АПО, що вказує на нові довгострокові результати реформи ЖКГ у такий спосіб.


Пише laurenjane, 15 декабря 2012 16:02
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

Приехал домой, собрал команду и начал процесс "заточки".
О результатах обязательно сообщу!
Пока Спасибо! Работникам новая система понравилась 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123