jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

На місцевих виборах я голосуватиму за політсилу:

"Самопоміч"
"Радикальна партія"
"Правий сектор"
"Народний фронт"
"Опозиційний блок"
"Батьківщина"
"Блок Порошенка"
Голосуватиму ПРОТИ ВСІХ

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

ПолітикаАзаров: під час призначень нових міністрів виникли дискусії

  • 24-12-2012, 21:18
  • Додав користувач master

24 грудня, Президент України Віктор Янукович провів масштабні кадрові перестановки в Кабміні.

У цей же день прем'єр-міністр Микола Азаров провів перше засідання уряду в новому складі.

Глава Уряду, на своїй сторінці в Facebook обмовився: «При обговоренні кандидатур міністрів були дискусії. Однак, рішення були прийняті, і в результаті цих рішень я підписав подання за всіма кандидатурами на посади міністрів і віце-прем'єр-міністрів».

Характеризуючи новий склад Кабміну, М. Азаров, зауважив: «10 з його представників до цього не працювали в урядових структурах».

Також, він повідомив дописувачів соцмережі, що тепер у складі Кабінету Міністрів три жінки: «так що поступово гендерна рівність відновлюється».

І похвалився, що уряд значно помолодшав: «… в Кабмін прийшли люди, що пройшли гарну школу життя… будемо сподіватися, що він виправдає ті очікування, які покладають на нього наші люди».

Щодо особистих якостей членів Кабміну,  М. Азаров, зізнався: «Доводиться покладатися на рекомендації Віце-прем'єр-міністра Вілкула О.Ю.. Так, при призначенні Темник на пост Міністра ЖКГ та регіональної політики, який працював у Дніпропетровську заступником у Вілкула О.Ю. Темник працював його заступником під час роботи в адміністрації, і показав себе з хорошого боку. Але я його знав менше, ніж знав Вілкула. Сподіваюся, що рекомендація Олександра Юрійовича, зобов'яже нового міністра працювати відповідально і з напругою».

Звісно, Микола Янович, невідписав, що тепер всі ключові блоки в цьому Кабміні лише формально знаходяться під його керівництвом. Так, Арбузов посів не просто посаду.  На відміну від його попередника на цій посаді, Валерія Хорошковського, колишній голова Нацбанку одержав серйозні повноваження. Він буде відповідати за весь економічний і соціальний блок, а на провідних посадах в ньому – його люди.

Олександр Клименко не тільки зберіг за собою Податкову, але і отримав до неї функції Митної служби та адміністрування Єдиного соціального внеску. Це нове суперведомство називається Міністерством доходів і зборів України.

Як і прогнозували політичні аналітики, Едуарда Ставицького, Президент призначив міністром енергетики та вугільної промисловості України.

Юрій Колобов зберіг своє місце у Міністерстві фінансів, Дмитро Табачник – у Міністерстві  науки та освіти, а Микола Присяжнюк – в Міністерстві аграрної політики.

«Молода команда сина Президента» також поповнилася. Так, на зміну Ставицькому, в Міністерство екології та природних ресурсів призначено Олега Проскурякова, який донедавна обіймав посади в НАК «Надра України» та Державній службі геології та надр.

У новій «команді Азарова» з’явилася ще одна людина, яка може бути пов'язана з «родиною» – міністр оборони Павло Лебедєв.

Тож, відтепер, всі ключові блоки в Кабміні лише формально знаходяться під керівництвом Миколи Азарова.

Отже, Президент України Віктор Янукович сьогоднішніми призначеннями в Кабміні посилив «молоду команду»  друзів і соратників свого старшого сина, по-суті, окресливши сфери впливу груп Олександра Януковича, Ріната Ахметова і Фірташа-Льовочкіна.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123