jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Куди ідуть кошти квартплати:

На зарплату комунальникам
У кишеню керівництва комунальщиків
На відкати владі
На надання ЖК-послуг
Мені байдуже

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

ЖИТЛОСВІТ-ТолокаЗробимо крок у 2013 рік разом з новими звершеннями!

  • 7-01-2013, 11:44
  • Додав користувач master

Шановні клієнти та партнери!

Команда Житлосвіт вітає Вас та Ваших близьких з Різдвом та Новим Роком!

Перш за все, ми хотіли-б подякувати кожному з Вас за довіру. Ми будемо і далі виправдовувати цю довіру стабільною та безперебійною роботою наших допомогових систем.

Окрему подяку ми висловлюємо нашим партнерам – консалт-, та аутсорсинговим організаціям за бездоганну роботу і сприяння в доведенні зручності операцій з управління спільним майном співвласників та дотичних систем до нового рівня.

Рік, що минає показав, що ми йдемо правильним шляхом разом з нашими клієнтами та партнерами. Весь 2012 рік ми працювали над найважливішим – ще більшою стабільністю допомогових систем Житлосвіт та розширенням їх функціональності.

Як показала практика – рішення членів АПО про делегування прав з управління спільним майном багатоквартирних будинків, які адмініструються допомоговими системами Житлосвіт є інноваційно-реформаторськими.

Для кінцевих споживачів житлово-комунальних послуг – мешканців будинків-членів АПО, застосування допомогових Житлосвіт-систем дозволило зменшити тарифи, комісії, накладні витрати на утримання спільного майна, дало можливість вибору виконавців послуг та зрештою – значно підвищило якість жк-послуг.

Також, кінцеві споживачі отримали можливість керувати своєю операційною діяльністю з оплати не тільки жк-послуг зі свого акаунта, а й замовляти широкий спектр продуктів харчування та ряду товарів, з системи СОК.

Для окремих «продвинутих» учасників допомогових систем Житлосвіт, окрім доданих у 2012 році ряду гнучких налаштувань тепер доступні: курси обміну, ліміти, визначення обороту і прибутковість, автоматична здача звітності, що перетворило процес ведення власного бізнесу на справжнє задоволення!

Стратегія розвитку ВЦ «Житлосвіт» у 2013-му, це перш за все введення ряду нових засобів для інтеграційних процесів з нашими клієнтами та партнерами, для збільшення ліквідності допомогових систем через їх максимальне спрощення управління та користування.

Команда Житлосвіт рада усвідомлювати, що з кожним новим спільним продуктом, ми стаємо на крок ближче до нашої глобальної мети – створення ідеального допомогового інструменту управління процесами забезпечення життя!


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.