jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

На місцевих виборах я голосуватиму за політсилу:

"Самопоміч"
"Радикальна партія"
"Правий сектор"
"Народний фронт"
"Опозиційний блок"
"Батьківщина"
"Блок Порошенка"
Голосуватиму ПРОТИ ВСІХ

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

ПолітикаКонтент Клімкіна

  • 19-06-2014, 21:16
  • Додав користувач master

Очікування від призначення міністром закордонних справ Павла Клімкіна досить великі. Хоча скоріше, ці очікування завищені.

Для широкої публіки він – нове, досить молоде і симпатичне обличчя. Для Заходу – дуже європейське. У Москви – не викликає (у всякому разі, поки що) відрази, бо і народився у російському Курську, і навчався у Московському фізтехі, і скоріш за все флеш-моби під російським посольством влаштовувати не буде.

У будь-яких «ганьбливих політичних зв'язках» не помічений. Колектив МЗС  його любить і поважає.

Враховуючи, що деякі посольства в ключових столицях опинились «оголеними» – у Берліні, Парижі, Лондоні, Варшаві, а у Брюсселі, Вашингтоні та Москві «засиділися»… за розмовами самих МЗСівців – міняти потрібно близько чотирьох десятків послів.

Як на це вплине військовий конфлікт з Росією, відсутність коштів та серйозна знекровленість самої дипслужби відомо тільки Богу.

Навряд чи найближчим часом, Клімкіна в силу наявності більш гарячих проблем, буде час і можливість кардинально реформувати МЗС. А от повернути статус департаментів пониженим до рівня управлінь політичному і юридичному підрозділам він, думається, не забариться. Як і реанімувати взагалі викреслений зі структури відомства економічний департамент.

В умовах, коли Україна втратила величезний російський ринок, коли пошук нових ринків збуту та лобіювання інтересів українських виробників мають стати ще одним основним  «гарячим» завданням МЗС – створення оновленого економічне підрозділу теж на часі.

Враховуючи, що зовнішньополітичне відомство має бути на передовій і на інформаційному фронті – для інтенсивної роботи у воєнний час на «посилене харчування» – кадрами, технікою, засобами, мають бути посаджені інформаційний департамент та прес-служба.

Також, більшість працівників Михайлівської тепер сподіваються, що у нового глави відомства знайдеться не тільки рецепт дбайливого, вдумливого і дієвого виліковування зовнішньополітичної служби, але що саме йому виділять грошей на лікарів і ліки.

Як відомо – з фінансуванням МЗС і зарубіжних диппредставництв повна катастрофа. Звісно,що  пріоритет – у армії, але варто пам'ятати, що перемога кується сьогодні і на дипломатичному фронті теж.

Загалом, очікування від призначення міністром закордонних справ Павла Клімкіна досить великі. Це надихає, але й і зобов'язує. Хоча, можливо, ці очікування і завищені, адже далеко не все залежить від міністра.

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.