jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

Статті, інтерв'юКоли потрібно заткнутися

  • 8-10-2014, 12:07
  • Додав користувач master

- Хто сьогодні зустрічається частіше, ніж фотографи і політтехнологи?
- Експерти.

Сьогодні експерти заполонили всі без винятку ефіри та комунікаційні майданчики, а експертність про яку чешуть ці експерти стала нестерпною навіть у соцмережах. І одне з найкумедніших спостережень нашого часу - це експерти, які усвідомили, що стоять на п'єдесталі і їх висвітлює світло небесне.

 Чесно, вже й не згадаю коли я перехворів на зіркову хворобу - зігравши Зайчика на ранку в дитсадку, чи коли мене 13-ирічного  хвалили на шкільній лінійці, або коли кожного з трьох разів вигравав вибори до міськради…

У будь-якому випадку – у мене вже  імунітет))

 А от спроби окремих експертів здаватися розумнішими за всіх, і при цьому не лопнути від почуття власної важливості, особливо розчулюють.

Два нюанси. По-перше, всі ми щось продаємо – послуги, товари, ідеї. Від людини з неадекватною самооцінкою виходить особливий флер – розполохувати партнерів і клієнтів. Що стає тільки питанням часу. І по-друге, завжди будуть люди, які пам'ятають нашого героя у не самих зручних ситуаціях його життєвого шляху.

Практика натомість показує, що ці вєщатєлі встигають нанести репутаційної шкоди собі раніше, ніж їх витягнють з чертогів їх розуму. На жаль, від цього не застрахований ніхто - недоречні хвастощі просто прискорюють цей процес.

Але є і третій момент. Влада, гроші та слава - найкращі мотиватори, хоча й погані нагороди. Тут є великий ризик залишитися у повній самотності, і зовсім не на горезвісной вершині, а просто на шматку холодного каменю, який навіть п'єдесталом власне ніколи і не був.

Завжди ваш, Олег МатійцівИнформация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.