jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

Статті, інтерв'юРАХУНОК: «14 000 будинків ЖИТЛОСВІТ – проти 86 000 з жеківських лабетів»

  • 1-01-2010, 13:07
  • Додав користувач master

Президент ВЦ ЖИТЛОСВІТ Юрій Щербаненко: спасти своє майно - у кожному будинку створити ОСББ, для цього дозволу питати непотрібно!

ДЛЯ РЕФОМИ – МАЛО, ДЛЯ ЖИТЛОСВІТУ – БАГАТО!

Всеукраїнський центр «ЖИТЛОСВІТ» за 9ть років стає потужною силою, хоча у 2000 році, на старті, ми починали з невеликого міста у центрі України.
Насьогодні, діяльністю ЖИТЛОСВІТу охоплено вже більше десяти тисяч багатоповерхових будинків. Багато це, чи мало?
Для реформи ЖКГ України – мало, для допомогової організації ЖИТЛОСВІТ – ясна річ, багато! Але для реалізації поставлених нами цілей і завдань – поки що мало.
Проте, кількість учасників ЖИТЛОСВІТу – збільшується, тож у майбутнє ми дивимося з оптимізмом.

Ми впевнені, що жеківська монополія на владу у будинках, яку ЖЕКи захопили за часів совєтів скоро закінчиться. А з нею підуть собі шукати роботу і монополісти – тепла, води, газу, хто там ще… Чому? Тому що з часом, завдяки розширенню просвітницько-допомогової діяльності ЖИТЛОСВІТ, люди перестануть споживати їх лжепослуги.


ЦІЛЕСПРЯМОВАНО РУЙНУЄТЬСЯ МАЙНО СПІВВЛАСНИКІВ

Для багатьох власників квартир у багатоквартирних будинках стає очевидним, що перед ними комунально-олігархічна структура, яка у погоні за прибутками цілеспрямовано руйнує майно співвласників багатоквартирних будинків, розпродує залишки майна співвласників і абсолютно не турбується про подальшу долю нашого спільного майна, а з ним і квартир кожного з нас.

Також, багатьом вже давно зрозуміло, що між жеківськими оббирачами та владою немає жодних протиріч. Обидві ланки «трудяться» лише на власні інтереси: перші – збирають кошти, другі – збирають з них відкати. Вони навіть не конкурують, бо жеківці, природні монополісти і влада – давно вже одна цілісна структура. Сьогодні з упевненістю можна констатувати – влада у містах перестала існувати. Є влада обмеженого кола зацікавлених у комунальних відкатах дуже впливових місцевих царьків.


ПОКИ БУДИНКИ НЕ РОЗВАЛЯТЬСЯ ЇХ НЕ ВІДДАДУТЬ?

Проблема у тому, що вони зацікавлені у тому, щоб зафіксувати такий стан доти, доки наші будинки не почнуть розвалюватись і відкатувати буде нічого. Як Ви думаєте, навіщо останні років сім – вони вбивають мешканцям у голову, що об’єднання співвласників це щось неефективне? А власники, тобто – Ми, не здатні управляти спільною власністю, що комунальні питання мають бути прерогативою влади, жеків, тепловиків, водо-, газо-, електропостачальників.

Для чого їм промивання наших мізків? Та тому, що відповідальні власники їм не потрібні. Навпаки, ми їм заважаємо безконтрольно керувати нашим спільним майном. Руйнування структурованих в Асоціації об’єднань кооперативів та ОСББ – ось їх справжня комунальна програма.

Для виду, у Постановах та Законах, на круглих столах та обговореннях, вони дають Вам комунальні обіцянки, адже знають – нічого виконувати все одно не непотрібно. Достатньо задурити голови мешканцям примітивними заявами: «Ми втілимо Програму реформування ЖКГ – тільки дайте час! Самі нічого тільки не робіть, щоб не нашкодити!» Ви вірите в цю казку? Тоді вибирайте – знову тих, хто сьогодні окопався у міських радах, а з ними прийдуть знову і їх жеківські попихачі. Простіше – робіть вибір без вибору!


СТВОРИТИ ОБ'ЄДНАННЯ – ОБ'ЄДНАТИСЬ В АСОЦІАЦІЇ!

Нажаль, вся наша спільна власність разом з нами – її приватними співвласниками виявилася заручником жеківської влади. І компроміс тут неможливий! Або ми, як збуджені від сну владно-жеківської брехні врятуємо своє спільне майно, або ж вони остаточно його зруйнують.

Можна звісно, сидіти і чекати, як більшість це робила весь цей час, коли наше майно співвласників саме відновиться… Але з історії відомо – самі собою відбуваються процеси руйнування а не відновлення.

Для того щоб відновити – треба докласти зусиль. Команда ЖИТЛОСВІТ впевнена, що більшість мешканців готові докласти своїх зусиль, для початку – створити об’єднання, об’єднатись в Асоціації (АПО), а не сидіти склавши руки!


ОСББ – ДОЗВОЛУ ПИТАТИ НЕПОТРІБНО!

Саме тому, рахунок: «14 000 будинків ЖИТЛОСВІТ – проти 86 000 з жеківських лабетів» не на користь співвласників. Але цей рахунок далеко не остаточний! Саме тому, команда ЖИТЛОСВІТ, пропонує суспільству простий і зрозумілий вихід – користуючись правами співвласників: спасти своє майно - у кожному будинку створити ОСББ, для цього дозволу питати непотрібно!

Ми ставимо перед собою і армією співвласників досяжні, але історичні цілі.

Їх обов’язково вдасться досягти! Коли? Все залежить від нас!

Пише Skamer, 5 января 2010 22:18
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Тоді вибирайте – знову тих, хто сьогодні окопався у міських радах, а з ними прийдуть знову і їх жеківські попихачі. Простіше – робіть вибір без вибору!


Та НЕ шановні, вже НЕ дурні!
Пише Smolyanko, 14 февраля 2010 14:32
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
для початку – створити об’єднання, об’єднатись в Асоціації (АПО), а не сидіти склавши руки!

Полностью поддерживаю! А многие тупят! recourse
Пише Buvalyi, 4 марта 2010 11:10
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Цитата: Smolyanko
Полностью поддерживаю! А многие тупят!

Тупили, я б сказал, теперь можно расслабиться - Жековцы все в ПР - теперь вам полный КАБЗДЕЦ!
Пише OSBB-byd118, 14 марта 2010 18:26
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Цитата: Buvalyi
Тупили, я б сказал, теперь можно расслабиться - Жековцы все в ПР - теперь вам полный КАБЗДЕЦ!

Ну чтож вы так! Попов нашим министром пришол может чтонибудь измениться. надеемся очень

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123