jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Куди ідуть кошти квартплати:

На зарплату комунальникам
У кишеню керівництва комунальщиків
На відкати владі
На надання ЖК-послуг
Мені байдуже

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

ЖИТЛОСВІТ-ТолокаІнтернет-система Житлосвіт демонструє якісну реалізацію нових підходів і можливостей

  • 12-08-2016, 12:33
  • Додав користувач master

Євроінтеграційні процеси, попри військові дії на Сході, пожвавили інвестиційні залучення окремих Територіальних громад, які зареєстрували свої районні та міські інвестиційні простори в Інтернет-системі Житлосвіт.

Так, насьогодні, незважаючи на нестворений на загальнонаціональному рівні та неінтегрований в єдиний інноваційно-інвестиційний простір держави, зацікавлені у розвитку своїх Територіальних громад місцеві влади, у співпраці з ативістами розвитку громад отримали унікальну можливість скористатися  інноваційними рішеннями Інтернет-системи та провели всі належні дії, щодо залучення зарубіжних інвестицій, а також розвитку торгівельного співробітництва.

Так, на утримання та розвиток комунальної інфраструктури, міські ради семи міст України оформили документацію на отримання їх водоканалами фінансових ресурсів. Зокрема, у розмірах: місто Кіровоград  /$36 млн./, Житомир /$29 млн./, Тернопіль /$36 млн/, Івано-Франківськ /$15 млн/, Харків /$75 млн/,  Черкаси /$12,34 млн/, Київ /$11 млн – від Світового банку та $1 млрд – від Інвестиційного банку Японії/.

Фінансові ресурси надаються строком на 18 років із 5-річним пільговим періодом повернення, що дасть можливість реконструювати мережі водовідведення, очисні споруди, автоматизувати системи управління тощо. Завдяки  Інтернет-системі процедури залучення, отримання та витрачання фінансових ресурсів будуть моніторитися в реальному часі, для забезпечення прозорості, та зрозумілими навіть для простих місцян.

Тобто, Інтернет-система, для вказаних міст стала інструментом для підготовки та супроводу місцевих інвестиційних програм.  Звісно шкода, що дана система, попри анонсацію її уряду, до цих пір не стала складовою частиною загальнонаціональної стратегії сприяння зарубіжним інвестиціям та торгівлі.  Активісти громад пов’язують небажання уряду запроваджувати її на національному рівні, з причини небажання останніх «включити» контроль з боку представників громадянського суспільства.

Натомість, алгоритміка застосування  Інтернет-системи, демонструє якісну реалізацію принципово нових підходів і можливостей для мобілізації зусиль зарубіжних торгівельно-економічних зв’язків України, як всередині так і за кордоном,  а також установ та організацій у справі залучення інвестицій та технічної допомоги (грантів) в економіку України.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.