jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеВсеукраїнський захід "Створення осередків громадянського суспільства у багатоквартирних будинках"

  • 25-01-2015, 12:44
  • Додав користувач master

ВДЦ «Житлосвіт» з 1 лютого розпочинає Всеукраїнський захід «Створення осередків громадянського суспільства у багатоквартирних будинках», який відбувається за підтримки Громадської Ради Майдану.

У планах заходу: семінари, практикуми, тренінги, фактичне створення осередків Громадянського суспільства на базі багатоквартирних будинків. Навчально-практична програма охопить не тільки громадських активістів у будинках, а й пересічних мешканців-співвласників багатоквартирних будинків з Київської, Кіровоградської, Черкаської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Полтавської, Херсонської, Волинської, Запорізької областей.

Директор допомогового департаменту Житлосвіт, Вікторія Андрєєва, презентувала учасникам задачі проекту, мету та прогнозовані результати, до яких команда має прийти по його завершенню. Озвучені задачі супроводжувались практичними завданнями, на яких учасники проявляли свої вміння роботи безпосередньо з мешканцями будинків.

Практична частина заходів розпочнеться з обходів мешканців, на основі технології «свій пояснює свому у супроводі консультанта», у формі пояснення-опитування співвласників, щодо форми управління спільним майном багатоквартирних будинків у виді НОББ, як альтернативи ОСББ.

Паралельно, створені НОББ будуть охоплені Системою організованого споживача – підвищення платоспроможності жителів будинків, шляхом компенсації оплати споживачам: товарів, робіт, послуг, палива, транспорту, Інтернет, тлф/моб.зв’язку, домофонів, відеонагляду тощо.

Не менш продуктивним елементом заходу стали презентації вже проведеної роботи в громадах ВДЦ Житлосвіт та активістів Громадської ради Майдану. Учасники поділились досвідом формування цільових активістів, з визначенням проблем та роботи із аудиторією співвласників будинків.

Учасники поділилися власними здобутками із заохочення звичайних людей у створенні ОСББ та альтернативи ОСББ - будинків неюридичних осіб -НОББ та ОСНів, Домових комітетів та їх Асоціацій, вирішенні ряду проблем у сфері ЖКГ, наприклад роботі з проектом Житлосвіт «Програма зниження тарифів».

Вагомими для майбутньої діяльності координаторів на місцях, стали документально-юридичні напрацювання Житлосвіт. А саме, координатори практично навчались правильності заповнення форм документів та формування звітності. Також, у контексті проекту, навчалися комунікувати з правоохоронними органами та владою на місцях – складали  акти претензій, звернень, підписних листів тощо.

Вже у лютому, координатори та активісти протестують свої можливості та отримані знання у безпосередній роботі із співвласниками та активізації їх навколо місцевих проблем.

Олег Матійців, виступаючи перед учасниками, заявив: «Цей проект, це по-суті – продовження Майдану. Пам’ятаєте, коли у кожному наметі та в Українському домі ми говорили про Територіальні громади, які мали “накрити Україну”? Так от, ці Осередки Громадянського суспільства у кожному будинку мають стати низовими ланками Тергромад на місцях. Друзі, цей проект це є місія по відродженню самоврядних прагнень українців панувати на своїй землі»


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123