jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеПрограма зниження тарифів від Житлосвіт

  • 22-12-2014, 12:10
  • Додав користувач master

 Збільшувати тарифи на житлово-комунальні послуги та "призначати" управителів на спільне майно без одночасного створення у кожному будинку колективного якісного споживача загострить проблему наступного реформування галузі ЖКП вцілому і породить масштабну здирницьку схему.

Про це заявив голова ВДЦ «Житлосвіт» Олег Матійців, на початку консультаційної наради з керівниками статутних органів Домових комітетів, НОББ, ОСББ, ЖБК та активістів приватизації кімнат в гуртожитках, коментуючи заяви чиновників та законодавчі ініціативи влади, щодо планів почати реформу із запровадження інституту управителів та практики створення Управляючих кампаній для багатоквартирних будинків співвласників.

«Така позиція Житлосвіту грунтується на практичному досвіді знання ситуації у сфері ЖКГ України, і безпосередньо від людей у житлових комплексах, які де-факто є спільним приватним майном співвласників, на яке, призначення владою будь-яких управителів, навіть реалізоване законом - є антиконституційним», - зауважив Олег Матійців.

Доповідь моніторингових спеціалістів Житлосвіт, показала, що мешканці в будинках АПО останнім часом суттєво накопичують заборгованість з ЖК-послуг, особливо у цей опалювальний сезон, з причини тимчасового нестабільного фінансового становища, яка погашається як правило при першій можливості.

Дане явище викликане значним погіршенням рівня життя людей, при високому рівні громадянської відповідальності у будинках, охоплених навчальними програмами Житлосвіт.  

У свою чергу, присутні члени статутних органів ОСББ, ЖБК та їх альтернативи - НОББ, охоплених допомоговою діяльністю Житлосвіт, теж наголосили, що на відміну від їх будинків, неоплата ЖК-послуг у жеківській системі значно зросла останнім часом, і викликана неконтрольованістю та низьким рівнем якості комунальних послуг яку надають комунальні підприємства і яка не відповідає цінам за них.

Запрошені кандидати-будинки (майбутні НОББ у складі АПО) також повідомляли, що більшість споживачів відмовляються платити за так звані «невидимі» жеківські послуги, не з причини відсутності фінансів, а саме на знак протесту, не погоджуючись з їх низькою якістю і все зростаючою вартістю.

Учасники заходу проаналізували експертний висновок робочої групи з експертизи законопроекту 2565 (сьогодні, це діючий ЗУ-417-19 - адм.с.), яким зазначено, що «цей документ, у разі його прийняття у даній редакції є маніпулятивною технологією «заходу» Управляючих кампаній на самоправне управління спільним майном співвласників, нав’язування тих же неякісних ЖК-послуг за безконтрольно збільшеною вартістю та відсутністю простого механізму доведення споживачами неповноти, ненадання або неналежної якості ЖК-послуг неналежними (невизначеними споживачами) виконавцями ЖК-послуг та балансоутримувачами».

З огляду на обговорене, Житлосвіт, як допомогова, представницька організація відкритого типу, окрім категоричних публічних виступів «проти введення нових тарифів без запровадження самоуправління у кожному будинку» (яке, як показує практика Житлосвіт – і ціни зменшує і підвищує якість разом із відповідальністю) – запропонувала учасникам консультаційної наради розробити і запровадити запобіжний, передреформістський захід «Програма зниження тарифів».

В результаті, косультацій домовились, що Програма здійснюватиметься шляхом створення колективних споживачів ЖКП у кожному будинку, з навчання співвласників управляти спільним майном, із застосуванням напрацьованих Житлосвітом алгоритмів, що включають створення АПО та налагодження відносин з виконавцями ЖК-послуг.

 «Якщо влада, дійсно думає про людей і збирається проводити реформу ЖКГ, то якщо вже і писати правила для управителів будинків, то обов'язково перед цим створити систему самоврядування у кожному будинку у виді Домових комітетів та спрощення механізмів для представників органів управління цих будинків з доказування і фіксації недонадання комунальних послуг. Це буде чесно і законодавчо краще врегульовано по відношенню до жителів, які масово страждають від комунальних проблем та підвищення тарифів, а будинки доводяться до аварійного стану», - зауважила голова ДК з Теремків Оксана Боротько.

Учасники зійшлися на думці, що запроваджувати насадження сторонніх керуючих органів (навіть афільованих владою) для співвласників-споживачів ЖК-послуг, без створення інституту самоврядних колективних споживачів цих послуг у кожному будинку – немає жодних підстав і насьогодні є неприпустимим.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.