jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеВсеукраїнський місяць реновацій Систем АПО-адміністрування

  • 26-09-2016, 14:09
  • Додав користувач master

1-го жовтня, зі столиці, стартує цьогорічний захід «Всеукраїнський місяць реновацій Систем АПО-адміністрування».

Як і кожного року, протягом місяця - по 31 жовтня 2016 року, учасники заходів відвідають кращі представницькі органи багатоквартирних будинків – Асоціації (АПО) а також афільовані з АПО: Управляючі кампанії та виконавців житлово-комунальних послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.

Ініціаторами заходів, кожного року, як і цього, стали найактивніші активісти створення АПО у своїх містах. Наразі, окрім потериторіальних заходів заплановано чотири спеціалізованих тест-групи.

Ключовим заходом - вінцем, 2016 року стане Всеукраїнське міжвідомче засідання «круглого столу» на тему: «Стан та завдання створення осередків управління спільним майном багатоквартирних будинків у контексті реформування сфери ЖКГ України», який відбудеться 31 жовтня у місті Києві.

«Головне завдання, яке стоїть сьогодні перед учасниками – у тісній взаємодії з центральними органами влади України сформувати експертну робочу групу із підтримки апробованих Систем управління спільним майном багатоквартирних будинків, при Кабінеті Міністрів України для запровадження напрацьованих алгоритмів управління майном співвласників через Представницькі органи - Асоціації. До цієї  групи увійдуть найконструктивніші представники Об'єднань співвласників, їх Асоціацій, Управляючих кампаній та обслуговуючих підприємств малого і середнього бізнесу ЖК-сфери», - заявив голова Житлосвіт Олег Матійців відзначаючи головне завдання заходів.

Так, враховуючи нездорову ситуацію із нав'язуванням певними колами чиновників управління спільним майном будинків через Управляючі кампанії призначені владою, та пролемами, що виникають у представницьких органів будинків, при нарахуванні компенсаційних коштів держави, нав'язливими перевірками Асоціацій - на предмет законності перебування в цих АПО членів-будинків, завищенням цін на комунальні послуги та послуги монополістів, підвищення тарифів на послуги обслуговування неоформлених в НОББ житлових комплексів співвласників – учасниками заплановано запропонувати істотні зміни до законодавства за контролем питань розвитку і роботи організованих у самостійні об'єкти управління багатоквартирних будинків та їх Представницьких органів - Асоціацій та бачення вцілому житлової політики.

Як відомо, тій частині Уряду, яка відповідальна за стан реформи відносин управління спільною власністю у багатоквартирних будинках поставлено завдання - усунути назріваючі проблеми колапсу Управляючих кампаній і приступити до реалізації комплексної програми реформування цих відносин, у частині створення конкурентного середовища надавачів послуг з утримання житлових комплексів. Основним її принципом, як пропонується, є не нав'язування монопольних Управляючих кампаній "від влади", а сприяння створенню – Асоціацій-представницьких органів багатоквартирних будинків та залучення для цих цілей інвестицій, як національних так і зарубіжних.

Одною з ключових тем - заходів з «об’їзду інноваційних територій», для учасників, стане підготовлений «круглий стіл» про механізми Державно-приватного партнерства та залучення інвестицій та технічної допомоги урядів США та європейських, у контексті інноваційних, ефективних моделей модернізації житлових комплексів співвласників та реалізації програм енергоефективності для проектів конкретних територій.

Основною відмінною інновацією цього процесу, стануть ініціативи територій «знизу». Тобто, суб’єктами визначення потреби інвестиційних залучень стануть самі території, точніше рішення ОМС, за поданням Союзу АПО, підтримані Громадськими слуханнями мікрорайонів.

У заходах місячника, окрім безпосередньо учасників ринку ЖКГ, прийматимуть участь представники Адміністрації Президента, Уряду України, профільних комітетів Верховної ради, Міністерства житлово-комунального господарства та регіонального розвитку, Торгово-промислової палати України, Всеукраїнського Фонду сприяння реформуванню ЖКГ, а також експерти бізнес-спільноти.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.