jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

На місцевих виборах я голосуватиму за політсилу:

"Самопоміч"
"Радикальна партія"
"Правий сектор"
"Народний фронт"
"Опозиційний блок"
"Батьківщина"
"Блок Порошенка"
Голосуватиму ПРОТИ ВСІХ

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

ПолітикаСамоврядування у кожному будинку - продовження Майдану

  • 7-07-2016, 11:25
  • Додав користувач master

У рамках продовження Всеукраїнського заходу «Створення осередків громадянського суспільства у багатоквартирних будинках», відбулась практична нарада учасників Представницьких органів будинків-членів АПО з 23 міст України. 

ДОВІДКОВО. За час дії заходу, розпочатого 1 лютого, минулого року, відбулося: практичних семінарів - 29 , практикумів - 32, тренінгів - 9.

Станом на 1 липня, фактично створено осередків Громадянського суспільства на базі багатоквартирних будинкі (НОББ) - понад 520, тобто охоплено - близько 60 000 квартир, а це близько 130 000 громадян у 32 міських гормадах. Навчально-практична програма заходу охоплює не тільки громадських активістів у будинках, а й пересічних мешканців-співвласників багатоквартирних будинків з Київської, Кіровоградської, Черкаської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Полтавської, Херсонської, Волинської, Запорізької областей.

Директор допомогового департаменту Житлосвіт, Вікторія Андрєєва, презентувала учасникам здобутки проекту, а також прогнозовані результати, до яких об'єднана команда має прийти по його завершенню - на початку 2018 року. Озвучені здобутки супроводжувались практичними прикладами, на яких учасники проявляли свої вміння роботи безпосередньо з мешканцями будинків, фіскальними, соціальними, наглядовими та карними органами. 

Нагадуємо, що робота проекту складається з "Практичної частини - обходів мешканців", на основі технології "свій пояснює свому у супроводі консультанта", у формі пояснення-опитування співвласників, щодо форми управління спільним майном багатоквартирних будинків у режимі ЗУ 417-19 - шляхом Зборів співвласників.

Найбільш продуктивним елементом наради стали презентації проведеної робіт в АПО на місцях та активістів будинків-членів, щодо налагодження співпраці з монополістами - зі зниження тарифів на тепло і воду, домофонщиками, Інтернет-, та ТВ-провайдерами, коли останні зголосилися платити у будинкам частину власних надходжень. Робітники АПО поділились досвідом формування у будинках-членах АПО цільових активістів, з визначенням проблем та роботи із аудиторією співвласників цих будинків.

Учасники наради, поділилися власними здобутками із заохочення звичайних жителів у створенні НОББ (або переформатуванні Домових комітетів в НОББта їх Асоціацій, а також квартальних ОСНів, вирішенні ряду проблем конкретних дворів (освітлення, відеонаглід, охорона тощо). Дебатувалися звісно питання роботи проекту Житлосвіт «Програма зниження тарифів».

Визнано вагомими інструментами діяльності координаторів на місцях - документально-юридичні напрацювання ВЦ Житлосвіт. Координатори практично стали організаторами навчань і супроводу правильності заповнення форм документів для проведення Зборів співвласників та збирання підписів, а також формування звітності та контролю за визначеними АПО виконавцями послуг, і у контексті проекту - комунікаторами з правоохоронними органами та владою на місцях – з роз'яснення роботи Системи АПО, складання  різноманітних актів, звернень, підписних листів тощо.

Також, на нараді оголошено результати тестування координаторів, по заявленим вище можливостям та знаннь з безпосередньої роботи із співвласниками їх активізації та оперуванням поняттями вирішення дотичних місцевих проблем.

Олег Матійців, виступаючи перед учасниками, заявив: «Вже всі знають, що цей проект, це по-суті – продовження Майдану. Згадаймо, як у кожному наметі та в Українському домі ми говорили про Територіальні громади, які мали “накрити Україну”.Так от, ці Осередки Громадянського суспільства у кожному будинку і стають низовими ланками Тергромад на місцях. Друзі, цей проект це є місія по відродженню самоврядних прагнень українців панувати на своїй землі.»Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123