jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

КИЇВЖИТЛОСВІТГолосіївський район - досягнення пілотного проекту створення НОББ

  • 7-09-2015, 12:33
  • Додав користувач master

У рамках Всеукраїнського заходу «Створення осередків громадянського суспільства у багатоквартирних будинках», у Голосіївському районі столиці, активістами мікророрайонів, за підтримки Допомогового департаменту ВЦ, у відповідності до Закону України 417-19, провадиться робота по створенню органів управління у багатоквартирних будинках без створення юридичних осіб (НОББ).

Так, з 15 лютого, кількість багатоквартирних будинків, які провели Збори співвласників та створили НОББ, складає 46 одиниць.

Тобто, станом на 1 вересня, охоплено понад 4 300 квартир, а це близько 9 000 громадян у двох мікрорайонах Голосіївського району.

Захід, у режимі навчально-практичних обходів акивістів охоплює не тільки громадських активістів у будинках, а й пересічних мешканців-співвласників багатоквартирних будинків, які проявляють ініціативу і долучаються до роботи з організації Зборів співвласників та безпосередньому обходу квартир по збору підписів.

Директор Допомогового департаменту Житлосвіт, Вікторія Андрєєва, висловила задоволення здобутками столичного проекту, а також озвучила прогнозовані результати, до яких Голосіївська команда активістів має прийти на кінець року. А саме - проведення копіткої роботи із опрацюванням даних кожного будинку, відповідно до встановлених співвласниками внесків на їх утримання. 

Практична частина - обходи співласників, відбувається на основі технології "свій пояснює свому у супроводі консультанта", у формі пояснення-опитування співвласників, щодо задекларованих ЗУ 417-19 форм управління спільним майном багатоквартирних будинків, які виникають внаслідок рішень Зборів співвласників НОББ.

Так продуктивним елементом попередніх локальних зборів-пояснень стало ознайомлення активістами та консультантами мешканців будинків, стало розтлумачення суті різних форм управління спільним майном, а також механізмів налагодження співпраці з монополістами - зі зниження тарифів на тепло і воду, домофонщиками, Інтернет-, та ТВ-провайдерами, та прийнятя Зборами співвласників рішень, щодо оплати внесків останніми будинкам НЮББ.

У планах активістів району, окрім заохочення жителів створювати НЮББ (або переформатовувати Домові комітети в НОББ) є також створення Представницького органу будинків - Асоціації (АПО) а також квартальних ОСНів, вирішення ряду проблем конкретних дворів (освітлення, відеонаглід, охорона тощо). Звісно, питання зменшення рівня внесків на утримання будинку, відбувається у рамках алгоритмів Житлосвіт «Програма зниження тарифів».

Активісти району відзначають, що запропоновані напрацювання ВЦ Житлосвіт, відносно створення НОББ як практичні інструментами діяльності побудинкових обходчиків є найкраще документально-юридичо дооформленими, у порівнянні із всілякими грантовими зазивалами зі створення ОСББ.

Координатори та консультанти ВЦ Житлосвіт - стали організаторами навчань і супроводу правильності заповнення форм документів для проведення Зборів співвласників та збирання підписів, а також формування звітності та контролю за визначеними АПО виконавцями послуг, і у контексті проекту - комунікаторами з правоохоронними органами та владою на місцях – з роз'яснення роботи Системи АПО, складання  різноманітних актів, звернень, підписних листів, безпосередньої роботи із співвласниками, їх активізації та оперуванням поняттями вирішення дотичних квартальних проблем.

Олег Матійців, на запитання, щодо перебігу роботи у Голосіївському районі, заявив: «Сьогодні, вже всі  комунальні чиновники  столиці знають, про цей проект. Ми навіть помічаємо завуальований спротив чиновників, які бояться позбутися корупційних жеківських ланцюжків. Але, незважаючи на спротив - робота із створення НЮББ кипить. По-суті, цей проект це є місія Житлосвіту, по відродженню самоврядних прагнень киян достойно і недорого жити у своїх будинках».


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123