jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ваші очікування від керівництва України?

Боротьби з корупцією
Політичних сварок
Чергового пограбунку
Хай би вони виздихали

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

СуспільніКОЛЯДА ІДЕ - РІК ВЕДЕ

 • 5-01-2010, 13:11
 • Додав користувач master

Коли людина осягнула значення Світла то вперше визначила періодичність руху Сонця. Так, свято Різдва постало на зорі людської культури. Тоді ще «Душі ходили по землі, звірі говорили, і місяць був гостоньком людини, і був Ясен-Місяць батьком зірок»…

Тоді і постала ця чудова ніч, яка влила у серце людини до Дателя земного Буття. У цю ніч, тієї сивої давнини, сходив на Землю по променях Зодіаку Кола Сварожого його син ДажБог. І сходив він у хатки господарів – наших далеких пращурів…

Приходили цієї ночі і Душі Дідів-Прадідів у хати, обійстя й комори, стайні й кошари. У цю Святу Ніч душі предків вселені в Снопи-Дідухи велично стоять на покутті – найпочеснішому місці… «Дідів Дух» був опікуном і охоронцем роду. А прилітали душі тих, що відійшли з Ирію – де нема ні журби, ні зітхання. Відтіля прибувають і новонароджені душі – нові члени родини…

Перша-ж згадка про узаконенне святкування Різдва Христового 25 грудня була зафіксована в римській хроніці «календаря філокала» у 354 році. Тоді-ж Христове Різдво замінило народне язичницьке свято. Людство освоювало духовний простір як дитя. Але енергія Духу, навіть за Ісааком Ньоютоном не з’являється і не зникає, а перетворюється з одного виду на інший.

Як оформлена, стійка релігія, християнство в Русі-Україні було прийняте у Х столітті. Але християнство не змогло до цих пір зломити релігію нашого народу – язичництво. Цивілізовані народи не відмовляються від свого дитинства. Так, досьгодні весь світ вивчає грецьку міфологію, яка про богів язичництва. Будівлю Академії наук у Атенах вінчають скульптури Зевса і Атени.

Язичницька культура набула вершин мистецтва. Незабутні народні свята українців – невмируще джерело нашої духовності, коріння могутнього дерева на яку було привито гілку християнства . Наш, такий давній духовний цивілізаційний поступ – наше глибоке коріння, наша гордість. Християнство існує в Русі-Україні трохи більше тисячоліття, а народні релігії понад двадцять тисячоліть.

Українці дохристиянської доби вітали Сонце 22 грудня, як Коляду (Коло), і віншували його сонцепрославляючими гімнами – Колядками. Сонце мало багато назв: Дажбог, Сварог, Колодій, Ярило… За Велесовою книгою – українці – «діти Сонця» та «онуки Дажбога». До-речі, символ руху Сонця – сварга, була на грудях Будди, печатці Карла Великого, а до середньовічча сварга була символом Ісуса Христа.

Перед Різдвом, до оселі вносили Дідух, що означав дух пращурів, які мають бути присутні на святах. Одночасно, Дідух є символом дерева життя. Збіжжя – матеріалізована енергія Сонця у лоні матері–землі – Богородиці. У Святому вечері, напередодні ночі Різдва - відображена вся космологія, весь Всесвіт, все що пов’язано з містерією Родин Сонця.

12 ритуальних страв – моління 12 місяцям, 12 планетам нашої Сонячної системи, 12 сузір’ям, крізь які Сонце проходить свій річний шлях. Трипільці-арійці десяток тисячоліть тому відтворили це у священних гімнах Богу – Ведах. Кутя (їжа) – ритуальна страва, первісна їжа хлібороба, символ всієї рослинності, що родить Земля. Свічка в Куті – вогник Бога Сонця.

Для хлібороба трипільця-українця культ Землі-Рожаниці був особливим. Земля виношувала у своєму лоні зерно, а Бог, через Сонце запліднював непорочну Землю, посилаючи їй своє проміння сонячне, що породжувало хліб насущний. Трипільські фигурки жінки з жовтогарячої глини – наші обереги плодючості.
Лише у V-VI столітті почали визнавати культ святої Марії, як Матері Божої. Але офіційне визнання культ Богородиці одержав лише після затвердження догмату про непорочне зачаття у 1854 році. Особливо ж шанувався культ Богородиці українським козацтвом.

Зірка завжди була атрибутом Різдва. Наприклад Зірка Сиріус у Єгипті сповіщає про народження Гора. Українці теж чекають сходження першої яскравої Зірки, як поєднання Марса, Юпітера і Сатурна, що привели волхвів до Віфлієму, що гебрейською означає «Дім хліба». Прославляючи Христа, ми славимо символічно і Землю, що родить хліб, як Богородицю творця всього сущого.

Причащання у церкві іде облаткою-хлібом. Є ікони із зображенням Христа, що тримає облатку в руці. Хліб тілесний і хліб духовний поєднує основні сутності людини – тіло і дух. Міф про воскресіння Сонця, воскресіння Христа, у наших пращурів пов’язувався з хлібом-зерном. Так, зерно, яке вмре – дасть хліб, і не одне зернятко, зерно, яке не вмре не дасть сходів.

У цоьму зміст християнської молитви на Великдень: «смертю смерть поправ, і всім живущим в гробу (землі) життя дарував». Власне у цьому суть глибоких філософських понять, що переносяться на побутовий рівень.

За давнім українським календарем 2010 рік – рік СИМАРГЛА – Вогнебога. Стихія Вогнебога – повітря, через яке Він несе від Землі до Неба молитви, які
посилає богам людина, складаючи пожертву священному вогню. Свого часу, волхви, за кольором та напрямом священного вогню передбачали наслідки молінь…

Вогонь несе як добро так і небезпеку.

2010 рік - сильних зробить ще міцнішими і витривалішими, а слабкі-ж ризикують зійти з дистанції.

Тим же, хто незадоволений своїм життям – цей рік пропонує змінити власну долю.

З настанням 2010 року поступово відійдуть у минуле стереотипи і спосіб життя минулого.

Цей рік – розчистка території від усього віджилого і застарілого з тим, щоб засіяти її під новий урожай…

З найкращими побажаннями,
команда ЖИТЛОСВІТ

 

Пише Skamer, 5 января 2010 18:11
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Чесно кажучи здивували! Зачасту в українських привітаннях використовують заїзджені і колінкуваті привітання совдепіського наповнення... А тут постаралися, дякую! Дійсно, у нашій праісторії лежить секрет видужання нації! tongue
Весь колектив-команду Вашу із Різдвом Нашим!
Пише mahatma, 6 января 2010 01:11
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Много восторженного околорелигиозного пафоса, но мало исторической правды
Украина-Русь — [ВИДАЛЕНО! Реклама антиукраїнських ресурсів. Адміністрація.] Термин, по мысли автора, должен приучить невежд к мысли, что Русь — это Украина, а Украина — это Русь. На подобную терминологию «купились» авторы статьи.
http://www.russian.kiev.ua/books/florinsky/separatism/separatism5.shtml
Пише PAN, 6 января 2010 16:11
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Цитата: mahatma
Украина-Русь — искусственный антинаучный термин, выдуманный украинским псевдоисториком М. Грушевским с целью подмены понятий в процессе фальсификации истории. Термин, по мысли автора, должен приучить невежд к мысли, что Русь — это Украина, а Украина — это Русь.

Ой, ховайтеся, в Україну занесли невідому (москалям) хворобу - відчуття аутентичності українцями з вивченням справжньої історії.
Симптоматика: дибілізм, заторможенність, паніка (тільки серед українофобів)...
Слухай, mahatma(син Індіри), якщо тобі невідомо, то український патріотизм - є моральна категорія, що має глибоке історичне коріння: від першої державності - трипільська держава праукраїнська до Київської Руси-України, Козацької держави, УНР, періодів боротьби ОУН-УПА та протистояння московській тоталітарній системі (шістидесятники, правозахисники) ....і до чого тут Грушеський?
А таких як ви, mahatma (переляканих знаннями українців своєї праісторії та прагнучих знати правду про знищення єліт наших комуняками, про три голодомори, та інші кумулятивні втрати України), в Україні Ми - українці називаємо п'ятою колоною (шовіністи....)
Пише Irakliu, 10 января 2010 13:41
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Привіт Всім! Дякую Житлосвіту за гарне привітання, яке нена шутку бачу схвилювало яничарець ...
Цитата: mahatma
Термин, по мысли автора, должен приучить невежд к мысли, что Русь — это Украина, а Украина — это Русь.

То я як один з "невежд" відповім характеризуючим анекдотом:
Берег Чорного моря. Відпочивають дві сім'ї - російська і українська. Їх маленькі діти голяком бавляться у піску. Український хлопчик уважно розглядає російську дівчинку: "Казали мені батьки, що українці відрізняються від росіян, але щоб аж настільки!"
Доречі, mahatma - скоріше не син Індіри а пасинок Путіна.. lol
Пише mahatma, 15 января 2010 01:17
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
А судьи кто?
Цитата PANа на этом же сайте:http:// www.jitlosvit.com.ua/index.php?do=lastcomments&userid=20

«Пише PAN, 4 января 2010 10:36

Вовком хай завиють Москалі,
Хай жиди заверещать як свині.
Свято нині на моїй землі,
Новий Рік у рідній УКРАЇНІ!!»Оце поздоровлення! Оце справжній найшчирійшчий вкрайїнській патрійотизьм! [b][Фільтруєм дописи! Українофобні та глумливі образи держави Україна і учасників форуму - видаляються. Адміністрація.]
Не якійсь там роздуми про Душі Дідів-Прадідів.
Чьотко так забажав: «хай завиють , хай заверещать». Без цього, мовляв, Новий Рік у рідній УКРАЇНІ, не свято. Герою PANу слава!
А чого це, у пана PANa москалі з великої, а жиди з маленької літери? Мабуть про всяк випадок.
Але ж який яскравий приклад відчуття аутентичності українцями своєї високої духовності.[/b]
Пише master, 15 января 2010 18:25
 • Повідомлень: 11
 • Новин: 693
Цитата: mahatma
Але ж який яскравий приклад відчуття аутентичності українцями своєї високої духовності.


Викладена у відповідь на:
PAN, 4 января 2010 10:36

Вовком хай завиють Москалі,
Хай жиди заверещать як свині.
Свято нині на моїй землі,
Новий Рік у рідній УКРАЇНІ!!


Уважаемый mahatma, если вам нужен психотерапевт или психоаналитик, обращайтесь к Матийциву непосредственно или посетите один из его практикумов (Розділ сайту ПРАКТИКУМИ). Если вам нужно повыпендриваться в виде обсуждения поздравлений посетителей сайта, выпендривайтесь на здоровье, лишь бы у вас было все в порядке. А вообще в таких ответах на пздравления есть некое холуйство. Зачем марать спамом интернет-пространство?


--------------------
ШУКАЄМО ПАРТНЕРІВ для РЕАЛІЗАЦІЇ ЖИТЛОСВІТ-ПРОЕКТІВ
Пише mahatma, 21 января 2010 22:00
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Цитата: master
PAN, 4 января 2010 10:36
Вовком хай завиють Москалі, Хай жиди заверещать як свині.
Свято нині на моїй землі, Новий Рік у рідній УКРАЇНІ!!

Уважаемый mahatma, если вам нужен психотерапевт или психоаналитик, обращайтесь к Матийциву непосредственно или посетите один из его практикумов (Розділ сайту ПРАКТИКУМИ)


[ВИДАЛЕНО! Необґрунтована пропаганда шкідливих доктрин - видаляється. Адміністрація.] Признаки паранойи налицо.
Согласен с masterom: Зачем марать спамом интернет-пространство?
Есть в этом некое холуйство.
Пише PAN, 7 февраля 2010 14:05
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Цитата: mahatma
Вовком хай завиють Москалі, Хай жиди заверещать як свині. Свято нині на моїй землі, Новий Рік у рідній УКРАЇНІ!!»Оце поздоровлення! Оце справжній найшчирійшчий вкрайїнській патрійотизьм!

З чого ця знахабніла фіноугорська мерямуромочудьська навала чомусь вирішила, що ми їм "брати" менші? Ну то якщо тобі, mahatma, так стало погано від мого веселого привітання, то може ти здохнеш від такого:
А я гуляю по Москві,
І бачу пам’ятник Бандері,
Величний тризуб на Кремлі,
І синьо-жовтий стяг в оселі.
Величний пам’ятник Донцову,
Петрівка вже стоїть без грат,
Повсюди чути нашу мову,
Повсюди наші майорять прапори,
Червоно-чорнії - святії,
Нема московського терору,
Й злотого свастя на Кремлі.
Яскраво світить ясне сонце,
Нема кацапської свині,
Червоно-чорний у віконці,
І я щасливий у Москві!

Пише Gorisfem, 7 ноября 2011 12:14
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0

«Почему стиральные порошки не рекламируют в интернете?» – спрашиваю Я.
"Потому что их покупают домохозяйки, которые сидят у телевизора?" - опять Я спрашиваю.
А может в єтом причина НЕделания реформы ЖКГ?
Нет, это уже не я спрашиваю - это мне скорей отвечаютtongue  

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123