jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеНовий синергетичний майданчик авторських проектів

  • 20-10-2016, 17:13
  • Додав користувач master

Сьогодні,«ЖИТЛОСВІТ» відкрив нову сторінку у відносинах з політичними організаціями та активістами територій, розпочавши консультації зі створення Всеукраїнського комунікаційного майданчика.

Так, у столичному офісі  відбулася зустріч Голови ВЦ ЖИТЛОСВІТ Олега Матійціва з представниками ряду політичних сил України та громадськими активістами територій.

Сучасний стан політичного життя в Україні демонструє глибоку кризу української політики - кризу, на рівні СМИСЛІВ, трансльованих учасниками політичних кіл та ПЕРСПЕКТИВ подальшої участі в політичному процесі. 

Неефективність нинішніх політичних сил та активність громадських активістів, майданівського та повоєнного ґатунку, породжує у суспільстві очікування перед усім, конструктивних сил, здатних вирішувати реальні гострі завдання, які по-справжньому впливають на якість життя та цікавлять українців. Про це свідчать і численні соціологічні опитування та думки експертів.

Відповідно, зріє очікування нових «справжніх» політиків та громадських активістів, які припинять «шоу» і почнуть реальні дії.

Суть нового громадсько-політичного майданчику полягає у принципово новому, затребуваному суспільством форматі побудови структури - не від політ-лідера, а від Лідерів громадської думки, кожен з яких представляє собою бездоганного лідера в сфері своєї компетенції.

Серед громадськості, має місце однозначний запит на Всеукраїнський комунікаційний майданчик (ВКМ), що має «живі» структури на місцях. Таке позиціонування є органічним з точки зору критеріїв набору кадрів - лідерів проектів в рамках галузей.

Консультанти майданчика мають щодня (а не від виборів до виборів) перебувати у колі громадян і реальними справами робити життя місцян дешевше і краще, на відміну від бутафорських акцій партій. ВКМ має розвинути дієві структури впливу на територіях.

ВКМ має оперувати та оприлюднювати досвід розвинених країн в області відносин між громадянами та владою. Пропозиції та коментарі активістів спрямовані на зменшення цін на послуги ЖКГ, та наприклад про необхідність запровадження системи Асоціацій - представницьких органів будинків-співвласників, - мають знаходити конкретний відгук у ВКМ - запровадженням Авторського проекту Житлосвіт зі створення АПО на місцях. Цим буде підтримуватися і загальний авторитет руху, і знаходитимуть підтримку дії окремого авторського учасника проекту. 

Також, у рамках ВКМ, погоджено створення Публічного форуму, який буде покликаний обговорювати вирішення конкретних гострих проблем українського суспільства, але робота якого буде структурована таким чином, щоб провідниками тематичних блоків були учасники Авторських проектів. 

Інтеграційні заходи ВКМ мають гарантувати сприйняття майданчика, як єдиного потужного механізму, який системно і впевнено виводить країну на якісно новий рівень суспільних відносин та якісних змін.

У ході зустрічі також, була розглянуто предметно перспективи взаємної співпраці політсил з найдинамічнішими допомоговими структурами Житлосвіту на місцях, безпосередньо діями створення територій якісного життя.

Один з представників політ-партнерів Житлосвіту, Юрій Щербаненко, висловлюючи впевненість сказав: "Без сумнівів, що обидві наші професійні, розумні і досвідчені у багатьох життєзабезпечуючих галузях команди: партії та Всеукраїнський Центр ЖИТЛОСВІТ взаємодоповнять досвідом бачення вирішення ключових проблем у сфері якісного життя українців".

У свою чергу, ряд представників політичних партій висловили зустрічне бажання взаємовигідної співпраці: "Нас приємно вражає, що багато хто сьогодні продовжує сподіватися на вагому роль політичних організацій в Україні, і у цьому контексті відмічає потенційний внесок партій у реформи та конкретні зміни на місцях".

Загалом, було висловлено думку, що немає жодних сумнівів, що взаємодоповнювальна співпраця сучасних політичних команд з Житлосвітом зможе внести великі зміни в якість життя українців та покращити загальну економічну ситуацію в Україні.

Присутні, висловили також готовність до співпраці з політично активними людьми, що підтримують пріоритети якісного життя, але небажаючих приймати участь у виборах безпосередньо.

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.