jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

Глас НАРОДУСкасувати рішення щодо цін - вимога до Кабміну

  • 16-10-2016, 14:10
  • Додав користувач master

Суботні Інформативні збори, щодо створення НЮББ чотирьох будинків, закінчились вимогою до Кабміну - скасувати рішення, щодо усунення державного контролю ціни на продукти харчування.

Про це повідомив координатор "Програми зниження тарифів" у Солом'янському районі Лонід Жуйко.

Він розповів: "Ніхто не очікував, що прості навчальні збори мешканців, викликали не лише нерозуміння і подив, а й вилилися у ініціативу - звернутися до Кабміну з вимогою - скасувати рішення "відпуску" цін, оскільки до списку «нерегульованих продуктів»  внесене навіть дитяче харчування та суміші для штучного вигодовування малюків".

Медіа-департамент ВЦ Житлосвіт, звернувшись до цільвих експертів споживчого ринку товарів та послуг, з'ясував наступне. Запровадження Кабміном з 1 жовтня Пілотного проекту щодо скасування державного регулювання цін на продукти харчування, в першу чергу вказує на те, що такими рішеннями, головний виконавчий орган країни, намагається зняти з себе відповідальність за погіршення економічної ситуації в Україні, намагаючись, як і у тарифній політиці, вирішити проблеми за рахунок громадян.

На думку експертів, навіть тимчасову відмову від регулювання цін на продукти харчування слід негайно скасувати, адже це у першу чергу вдаряє по пенсіонерах та інших незахищених верствах - одиноких матерях та дітях.

"Виробники та продавці скористаються такою ініціативою та вкотре піднімуть ціни, тому суспільство очікують нові, захмарні цінники на хліб, крупи, молоко, яйця, борошно", – наголосив експерт.

Інший коментатор переконаний, що уряд, має спочатку розробити механізм захисту соціально вразливих верств населення, і лише тоді поступово вводити вільні ціни на групи товарів, виключаючи з них продукти першої необхідності та соціальні.

"Дерегуляція" , яку вводить діючий уряд - є вибухонебезпечним експериментом над найбільш незахищеними верствами населення – пенсіонерами, одинокими матерями, дітьми з неповних сімей – резюмував аналітик.


 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.