jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 45
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

КИЇВЖИТЛОСВІТЗниження тарифів - співвласники встановлять їх самі!

  • 4-04-2016, 20:53
  • Додав користувач master

Як відомо, з початку минулого року, у відповідності до положень Закону України 417-19, у столиці, відповідно до  Всеукраїнського заходу , за підтримки Допомогового департаменту ВЦ Житлосвіт, провадиться робота зі створення органів самоуправління у багатоквартирних будинках без створення юридичних осіб (НОББ). 

Так, у двох районах солиці: Голосіївському (з 15 лютого) та у Солом'янському (з 01 серпня), а також - точково, на звернення активістів, по місту Києву, кількість багатоквартирних будинків, які провели Збори співвласників та створили НОББ, разом, по Києву, складає вже 384 будинки.

Тож станом на початок квітня, будинками де створено НОББ охоплено понад 36 000 квартир, що складає близько 73 000 мешканців Києва.

Нагадаємо, що проект відбувається у практичному режимі: локальні пояснювальні збори з наступним навчально-практичним обходом активістами квартир та нежитлових приміщень, яке охоплює не тільки громадських активістів у будинках, а й пересічних мешканців-співвласників багатоквартирних будинків, які проявляють ініціативу і долучаються до роботи з організації Зборів співвласників та безпосередньому обходу квартир по збору підписів. 

 Як вже запрактикувалося, до консультаційної наради, разом з Представниками НОББ та їх двох Асоціацій (АПО), доєдналися представники Домових комітетів, статутних органів кількох ОСББ, ЖБК та активісти приватизації кімнат у трьох гуртожитках.

Учасники наради, обговорили перебіг збільшенням тарифів на житлово-комунальні послуги та майбутнє "призначення" управителів на спільне майно будинків, які не встигнуть створити ОСББ або НОББ та не визначать власного виконавця послуг

Присутні - активісти та Представників будинків НОББвкотре наголосили, що "нав'язування" управителів від влади, без одночасного створення у кожному будинку якісних колективних споживачів, - тільки загострить проблему фактичного реформування галузі управління спільним майном та вже похідного - надання ЖКП вцілому, і продовжить діючу масштабну здирницьку корупційну схему "сидіння перекрашених жеківців" на будинках співвласників.

"Плани влади, робити реформу із запровадження інституту управителів, а саме - призначення ОМСами Управляючих кампаній для багатоквартирних будинків співвласників, реалізоване законодавчо - Є антиконституційним зазіханням на права власників спільного майна" - збентежено коментували заяви чиновників та її законодавчі ініціативи активісти програми. 

Також, як і планувалося, координаторами проекту, було виголошено Доповідь моніторингових груп Житлосвіт, які на діаграмах показали, що мешканці столиці продовжують суттєво накопичувати заборгованість з ЖК-послуг, і це після закінчення  опалювального сезону. Причина - все погіршуючеся фінансове становище родин, викликане значним погіршенням рівня життя в Україні. 

Але було також позитивно відмічено, що у будинках, охоплених допомоговими заходами Житлосвіт, спостерігається високий рівень громадянської відповідальності, і мешканці готові оплачувати внески, якщо їх будинки будуть відділені від нав'язуваних КМДА управляючих кампаній та стануть учасниками Асоціацій (АПО).

У свою чергу, присутні члени статутних органів ОСББ, ЖБК та НЮББ, охоплених допомоговою діяльністю Житлосвіт, наголосили, що на відміну від їх будинків, неоплата ЖК-послуг у жеківській системі продовжує зростати. Викликано це неконтрольованістю мешканцями якості, та недонаданням комунальних послуг які згадані новостворені київською владою Управляючі кампанії пропонують по власним, завищеним тарифам, які не відповідають цінам за них.

Як і повелося - запрошені кандидати-будинки (майбутні НОББ у складі АПО) також повідомляли про свою готовність продовжити роботу із створення НОББ у свої будинках. І також повідомили, що більшість мешканців відмовляються платити за так звані «невидимі» управительсько-жеківські послуги, не з причини відсутності фінансів, а саме на знак протесту - не погоджуючись з їх низькою якістю і все зростаючою вартістю.

Учасники наради вкотре наголосили, що окремі положення ЗУ 417-19, навіть у зміненій, новій редакції, є маніпулятивною технологією "запуску" Управляючих кампаній "від влади" на самоправне управління спільним майном співвласників та нав’зування мнопольних, та тих же неякісних ЖК-послуг за безконтрольно збільшеною вартістю, при відсутності простого механізму доведення споживачами неповноти, ненадання або неналежної якості ЖК-послуг неналежними (невизначеними споживачами) Управителями.

З огляду на обговорене, було висловлено подяку консультантам ВЦ Житлосвіт, які проводять у життя недержавну, запобіжну, антимонопольну «Програму зниження тарифів» та безпосередньо команді Житлосвіт.

Учасники наради, цього разу прийняли більш жорстку резолюцію: "Зобов'язати уряд, законодавчо виписати запропоновані Житлосвіт правила для управителів будинків, які передбачають створення системи самоврядування у кожному будинку (ОСББ або НОББ) та спрощення механізмів для представників цих органів управління будинків участі у контролі якості надання послуг. При невиконанні - залишаємо за собою право, стати ініціаторами всеукраїнського руху ЗНИЖЕННЯ ТАРИФІВ!".

В результаті, наради домовились, що консультанти Програми створення НЮББ та їх АПО шляхом створення колективних споживачів ЖКП у кожному будинку,  мають більше приділяти уваги саме навчанню співвласників управляти спільним майном, застосуючи напрацьовані Житлосвітом алгоритми та програмне забезпечення, що включають допомогу у створенні Асоціацій (АПО) та налагодження відносин з виконавцями ЖК-послуг

Також вкотре наголошено, що запроваджувати монопольне насадження сторонніх Управляючих кампаній (навіть контрольованих владою) для співвласників-споживачів ЖК-послуг, без створення інституту самоврядних колективних споживачів цих послуг у кожному будинку – немає жодних підстав і насьогодні є неприпустимим направленням реформи відносин співвласник-споживач та управитель-виконавець.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123