jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

КИЇВЖИТЛОСВІТДо акції-протесту з вимогою відшкодування пільг та субсидій + звернення до КМДА та Уряду

  • 6-10-2016, 14:09
  • Додав користувач master

У режимі підготовки до акції-протесту, з вимогою відшкодування мешканцям пільг та субсидій за житлово-комунальні послуги, Представники близько двохсот будинків, що входять до двох Асоціацій-представницьких органів, відповідно до Всеукраїнського заходу та «Програми зниження тарифів» , - провели спільні збори.

Так, мешканці вказаних багатоквартирних будинків, яким нараховані пільги, та субсидії за житлово-комунальні послуги, не можуть скористатися останніми, з тих причин, що ці компенсаційні кошти держави не зараховуються вже три місяці. Внаслідок чого, різниця вартості за надані та сплачені послуги не надходить будинкам співвласників, які створили органі управління (НОББ) «відділившись» від Управляючих кампаній столичної влади.

По-факту, мешканці столиці, які не мають заборгованості за жк-послуги - не отримують компенсацію держави – внаслідок узурпаційної політики міської столичної влади, яка не зацікавлена у створенні незалежних від влади самоврядних організацій співвласників багатоквартирних будинків.

"Органи КМДА мають негайно ліквідувати заборгованість перед будинками – членами Асоціацій, яка виникла внаслідок необґрунтованої затримки виплати даних компенсацій", - з тексту звернення до КМДА.

Обурені Представники будинків наголосили, що будинки не мають ні накопичувальних, ні оборотних коштів, як наприклад комерційні організації. Без компенсації пільг/субсидій, які іноді складають 60% бюджетів будинків, зібраних внесків будинків,не вистачає навіть на елементарне підтримання обладнання будинків та прибирання прибудинкової території, і головне – для підготовки до зими мереж опалювального сезону 2016-2017, що може вилитися у міський колапс.

Також, разом з вимогою до КМДА, щодо негайнї ліквідації заборгованості по пільгам/субсидіям, присутні, звернулись з пропозицією до Уряду: «...удосконалити механізм повернення багатоквартирним будинкам або їх представницькм органам (Асоціаціям) заборгованих компенсаційних коштів держави, які виникли внаслідок нарахування різниці вартості послуг та рівня їх оплати за пільгами/субсидіями, із встановленням 45-ти денного строку перерахунку компенсаційних коштів держави на рахунки, вказані рішеннями Зборами співвласників будинків».

Нагадаємо, що робота зі створення органів самоуправління у багатоквартирних будинках без створення юридичних осіб (НЮББ) та їх Асоціацій (АПО),  відбувається за допомогової підтримки ВЦ Житлосвіт.

Так, по місту Києву, кількість багатоквартирних будинків, які провели Збори співвласників та створили НОББ, разом, складає вже 494 будинки.

Дана робота, відбувається у практичному режимі: локальні пояснювальні збори з наступним навчально-практичним обходом активістами квартир та нежитлових приміщень, яке охоплює не тільки громадських активістів у будинках, а й пересічних мешканців-співвласників багатоквартирних будинків, які проявляють ініціативу і долучаються до роботи з організації Зборів співвласників та безпосередньому обходу квартир по збору підписів. 

Тож станом на початок квітня, будинками столиці де створено НОББ охоплено понад 46 000 квартир, що складає близько 100 000 мешканців столиці.

Учасники вкотре обговорили перебіг збільшенням тарифів на житлово-комунальні послуги, та майбутнє "нав'язування" управителів від влади, без одночасного створення у кожному будинку самоврядних організацій співвласників – колективних споживачів, - наголосивши, що дані дії влади, тільки загострять проблему реформування галузі управління спільним майном та вже похідного – надання ЖКП вцілому,  а звідси – продовжить діючу масштабну здирницьку корупційну схему "сидіння перекрашених жеківців" на будинках співвласників.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123