jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

Глас НАРОДУМонополіст! Хочеш продати послугу? Встанови індивідуальний лічильник!

  • 31-10-2016, 12:16
  • Додав користувач master

У неділю, робоча нарада АПО-Представників столичних будинків, ініціювала звернення до Кабміну та Верховної ради, щодо негайної зміни законодавства про комерційний облік комунальних послуг, яка-б містила пряму норму про встановлення приладів обліку виключно за кошти надавача послуг.

Насьогодні, монополісти комунальних послуг  встановлюють за власний рахунок лише побудинкові лічильники. У той час, як весь цивілізований світ обліковує дані послуги - індивідуально (кожним приміщенням), в Україні, так звані природні монополісти продовжують хибну совкову побудинкову практику.

Нещодавно, з'явилась інформація, що поправки жк-активістів до законопроекту №4901«Про комерційний облік комунальних послуг» направлені до профільного Комітету ВР, щодо встановлення приладів обліку виключно за кошти надавача послуг - можуть бути відхилені.

Також, на даний час, склалася ситуація, коли «договорнякк» влади та комунальних монополістів, не дає можливості сертифікувати  в Україні поквартирні засоби обліку, прийняті до переліків обладнання багатоквартирних будинків в ЄС. 

Отже, активісти Програм зниження тарифів та Створення самоврядних органів управління у будинках, переконані, що "організація обліку: газу, тепла, води, інших видів монопольних послуг є обов’язком постачальників цих послуг".

Домовились, що якщо поправки жк-активістів, щодо встановлення, обслуговування та проводення заміни індивідуальних лічильників, не будуть підтримані депутатами, то це змусить громадський сектор ініціювати акції несплати за неналежні, понаднормові нарахування послуг цих монополістів.

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.