jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ваші очікування від керівництва України?

Боротьби з корупцією
Політичних сварок
Чергового пограбунку
Хай би вони виздихали

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

СуспільніЄС профінансує ГІ, які реально реформують Україну

  • 14-11-2016, 14:16
  • Додав користувач master

Сьогодні, проходить черговий раунд консультацій представників ЄС з активістами громадських ініціатив та представниками політичних фракцій.

У результаті лоббіювання організації прямого зв'язку громадських ініціатив з інституціями Європейського Союзу, створено спеціальний веб-ресурс consult-eu.com.ua, на якому кожний українець зможе висловити свої думки про те, як ЄС може підтримати Україну в реформуванні економіки, самоврядування та розвитку громадянського суспільства.

З початку наступного тижня, Сайт для громадських консультацій буде відкритий для висловлення ідей, пропозицій, проектів від громадян та громадських ініціатив, асоціацій громадських активістів та працедавців. Всі пропозиції будуть розглядатися  та аналізуватися під час підготовки Програми підтримки ЄС на 2018-2020 роки для України.

Підтримка ЄС сильно зросла після Євромайдану. Так, з 2014 року загальний обсяг допомоги від Європейського Союзу, включаючи макрофінансову та гуманітарну допомогу, сягнув близько семи мільярдів євро.

Коментуючи дані заходи ЄС,  Петер Ваґнер, керівник Групи з підтримки України, сказав: "Ідея консультацій полягає в тому, щоб почути голос українського суспільства ... дізнатися більше про пріоритети реформ в Україні та стратегічно адаптувати нашу багаторічну допомогу, аби вона повністю відповідала потреба та інтересам громадянського суспільства".

"Принцип - "більше підтримки в обмін на більше реформ" застосовуватиметься до майбутнього планування допомоги ЄС", – зазначив  Беренд де Гроот, координатор громадських ініціатив, -"Чим більше Україна буде реформуватися, тим більше ЄС підтримуватиме ці процеси". Було повідомлено, що безповоротна допомога від ЄС для України, залежить від успіху реалізації ключових реформ та може сягати 200 мільйонів на рік.

ЄС уже підтримує низку проектів у сфері розвитку приватного сектору. У рамках проекту “ЄС для бізнесу” (EU4Business) він даватиме можливість малим та середнім підприємствам отримувати консультації та доступ до фінансів. ЄС також підтримує уряд України в його зусиллях розкрити потенціал малого та середньогобізнесу в Україні. 

Під час попередніх консультацій представники громадських ініціатив торкнулися багатьох питань, та виступили з пропозиціями щодо того, як можна використати кошти ЄС для стимулювання змін, потрібних Україні.

Учасники висловили думку, що створення самоврядних осередків гормадянського суспільства значно зменшить загальний рівень корупції та привабить більше іноземних інвестицій в Україну. Також, висловили бажання прийняти участь у тренінгах ЄС для розвитку громадських ініціатив та державних службовців, які працюють над питаннями громадського сектору та розвитку підприємницької діяльності в Україні.

Черговий раунд консультацій представників ЄС з активістами громадських ініціатив з комітетами Верховної Ради України проходитиме 16 листопада.

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123