jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеШість років програмі заходів у сфері ЖКГ

  • 16-11-2016, 14:12
  • Додав користувач master

Середина листопада поклала початок шостому року заходів ініційованих Житлосвітом «Всеукраїнський місяць ЖКГ», який 1-го жовтня цього року стартував як «Всеукраїнський місяць реновацій Систем АПО-адміністрування».

За шість років, партнерської співпраці, учасники кожнорічних заходів відвідують кращі ОСББ, ЖБК, НОББ та іх представницькі органи – Асоціації (АПО) а також Управляючі кампанії та Виконавців жк-послуг в України.

Учасниками заходів та долученими організаціями, кожного року, проводиться по п’ять-шість спеціалізованих засідань, де ключовим завданням, стає підготовка всеукраїнських «круглих столів» з тем: енергоефективності, реконструкції та модернізації житлових комплексів співвласників, а також вади реформування сфери ЖКГ України.

«Головне завдання, яке постає кожного року перед учасниками – лоббіювання перед центральними органами влади України, законодавства з модернізації суспільних та господарських відносин житлої сфери в України, формування дієвих Громадських рад та експертних робочих груп з цих питань, при Верховній Раді та Кабінеті міністрів, до яких неодмінно мають входити найконструктивніші представники співвласників та підприємств малого і середнього бізнесу ЖК-сфери», - заявив голова ВЦ Житлосвіт Олег Матійців відзначаючи головне завдання заходів.

Так, насьогодні, після множинних скандалів із завищенням цін на комунальні послуги, тяжби ОСББ та НОББ з колишніми балансоутримувачами та монополістами постачання води, тепла, газу тощо, зростання тарифів на послуги обслуговування житлових комплексів співвласників, ряду негативів при запровадженні законодавства, що регулює відносини співвласності, все ж можна констатувати, що центральними органами, разом з представниками громадськості, дотичної до проблем ЖКГ-сфери – проведено ряд істотних змін законодавства.

Тож, поставлені Міністерству ЖКГ завдання: усунути назрілі проблеми і приступити до реалізації комплексної модернізації та реформування ЖКГ, виконані лише у частині приведення у дію лоббійованого активістами ЖКГ законодавства, що урегульовує створеня НОББ та спрощую діяльність ОСББ.

Тому, одною з ключових тем для учасників програми «Всеукраїнський місяць реновацій Систем АПО-адміністрування» залишається напрацювання механізмів та інструментів запровадження в ЖКГ державно-приватного партнерства, у контексті інноваційно-ефективних моделей модернізації ЖКГ та реалізації програми енергоефективності для конкретних проектів.

За шість років, у заходах, прийняли  участь 1428 осіб,з Адміністрації Президента, Уряду України, профільних комітетів Верховної ради, Міністерства житлово-комунального господарства та регіонального розвитку, Торгово-промислової палати України, інших центральних органів, ОМС, ОСББ, ЖБК, ОК, НОББ та іх АПО, а також Громадських рад та експерти допомогових та бізнес-спільнот організацій.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.