jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеВсеукраїнська Житлосвіт-Інтернет-нарада

  • 10-01-2017, 14:08
  • Додав користувач master

09 січня, ВЦ Житлосвіт провів чергову всеукраїнську Інтернет-нараду

Обговорювалися результати здійснення оперативного управління ходом реалізації Регіонально-адресної програми «Житлосвіт-толока» та виконання умов надання фінансової підтримки за рахунок коштів "Фонду сприяння реформуванню відносин управління спільним багатоквартирних будинків", а також завдання на поточний 2017 рік.

У роботі Інтернет-наради, на зворотній зв'язок із Києвом, з інформацією про реалізацію територіальних підпрограм вийшли Групи управління проектами АПО, які беруть участь у програмах Фонду, а також ряд представників ОМС цих міст.

На Інтернет-нараді, виконавчий директор Фонду Віталій Залюбовський зазначив, що з 43 млн., які виділені фінансовими донорами програми  РАП «Житлосвіт-толока», через Фонд, на реалізацію господарських програм будинків АПО, вже освоюється 26 млн., 6 млн. готуються до направлення підрядникам афільованіих Житлосвіт об’єктів членів-АПО.

Але, за словами виконавчого директора Фонду, на ряді об'єктів до цих пір не завершені програми 2016 року. Так реалізація програми з енергозбереження будинків в даний час не завершена на 28 об'єктах. 

Причина – вхід у зимовий період та на 7 об'єктах нашвидкуруч складені кошториси, які у всіх випадках не передбачали росту цін для фінансових донорів програми  РАП «Житлосвіт-толока». Загальна сума, недоотримання, складає 5,6 млн., - сказав він.

У свою чергу, Голова Житлосвіт Олег Матійців, повідомив, що донори ФСР РАП «Житлосвіт-толока» готові нести додаткові витрати по незавершеним роботам при умові прийняття будинками рішень про збільшення фінансових зобов’язань.

 Також, Олег Матійців закликав підрядників завершити реалізацію незавершених програм робіт будинків членів-АПО, 2015-2016 рр.., завіривши останніх у 100% отриманні решти коштів з Фонду ЖКГ СР.

Учасники Інтернет-наради, висловловили обурення, недавнім скасуванням норм законодавства, що регулювали обов'язок держави провести капітальні ремонти будинків, які створили органи управління, внаслідок чого, співвласникам доводиться з власної кишені фінансувати капітальні ремонти спільного майна багатоквартирних будинків, які 25 років доводились до вбивства радянською жеківською системою.

Також учасники, висловловали жаль з проводу задекларованої владою, після перемоги Революції Гідності, реформи відносин в управлінні спільним майном будинків, яке зрештою звелося до підготовки закритого призначення владою Управителів, на будинки, яким владою чиняться перепони у створенні органів управління, навіть у виді НОББ.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.