jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеПрактикум для НЕоб’єднаних територіальних громад

  • 14-03-2017, 14:26
  • Додав користувач master

У рамках проекту для активів Тергромад проведено практикум "НЕоб’єднані територіальні громади - майбутнє України", де взяли участь учасники з 6-ти НЕоб’єднаних громад із Львівської та Хмельницької областей.

Окрім іншого, практикувалися готувати та писати Статути територіальних громад, а також вправлялися у логістиці та алгоритмах прийняття Програм розвитку своїх Територіальних програм.

У час, коли влада вихваляється зростанням кількості об’єднаних територіальних громад, які охоплюють вже майже чверть від їх загальної кількості в Україні, організаційний етап конституційного формування існуючих Територіальних невідворотньо продовжується навіть на територіях охоплених штучним обєднанням.

Насьогодні, у Тергромадах, охоплених допомоговою діяльність Житлосвіту,  продовжується процес запровадження сучасних механізмів управління, ув’язаних з розробкою та запровадженням планів соціально-економічного розвитку, включаючи проекти будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів соціальної, культурної та інженерно-транспортної інфраструктур, формуванням структур і органів Тергромад.

Практикувалися також запроваджувати внутрішньостатутні документи, які сприяють та унормовують діяльність не об'єднаних Тергромад, спрямовують на задоволення конкретних запитів їх членів - мешканців.

Олег Матійців, відмічаючи важливість практиму: «Вітаючи учасників, відмічаю надзвичайну важливість практикуму для реалізації конституційно закріплених повноважень Територіальних громад, які спрямовані на вирішення конкретних проблемних питань, як загальних так і їх членів».

Окреме тренування було проведено з керівним складом Тергромад, включаючи питання їх занепокоєння, що села і селища, які не об’єднаються навколо визначеного владою центру об’єднаної громади, будуть позбавлені, як власних ресурсів так і надаваємих «центром», не матимуть впливу на прийняття рішень щодо інфраструктурних проектів.

«За наслідками тренування – дані питання, а також ряд інших були  зняті» – прокоментував учасник практикуму, голова однієї з сільських громад Львівщини Микола  Петрів.

Нагадаємо, що проект «Розвиток НЕоб’єднаних територіальних громад» відбувається за партнерської підтримки Міжнародного фонду National Endowment for Democracy.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.