jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

Глас НАРОДУНеадекватність влади вбиває пенсійну реформу

  • 22-04-2017, 12:31
  • Додав користувач master

Як відомо, Меморандум з МВФ про економічну і фінансову політику, у розділі про пенсійну реформу, наголошує на необхідності реформування пенсійної системи в Україні.

За цим сценарієм, до кінця квітня 2017 р., має бути ухвалено «комплексну пенсійну реформу», яка має набрати чинності з 1 січня 2018 р. Уряд планує, до 16 травня, передати до парламенту «доопрацьований законопроект про пенсійну реформу».

«Не можуть слугувати причиною такого поспіху вимоги з боку МВФ.... Уряд намагається ухвалити важливу для кожного українця реформу, без узгодження з громадськістю.... Проведення пенсійної реформи без громадського обговорення і узгодження з представницькими органами пенсіонерів неприпустимо та має бути призупинено», – зазначено у Листі-вимозі пенсіонерів Голосіївського району.

Отже, за кілька тижнів, українські пенсіонери можуть отримати не адекватний українським реаліям набір алгоритмів реалізації повноважень держави, а без громадського обговорення – механізм пригнічення і без того обділених достойною пенсією ще й працюючих громадян.

Учасники зборів, наголошували, що навіть при спілкуванні з депутатами Верховної ради, останні говорили про те, що їм невідомий зміст положень пенсійної реформи пропонованої Урядом, посилаючись на положення з Меморандуму з МВФ, якого нікому так і не дали навіть почитати.

«Посадовці Кабміну заявляють, що основні інструменти змін до пенсійного законодавства узгоджені на 99%. Мабуть натякаючи, що те невелике коло чиновників, які вели перемовини з МВФ та допущених, нікому не відомих ручних «активістів» узгодили нікому невідомі положення, механізми і інструменти майбутньої реформи», – бідкалися активісти.

На думку учасників, ініціаторами обговорень суті реформи на місцях, мають стати Громадські ради. «Наші активісти постійно спілкуються з депутатами всіх рівнів, а дехто і з кабмінівцями у численних Громадських радах та знають позицію всіх зацікавлених груп. Отже саме Громадські Ради вправі організувати і провести у найкоротші терміни, предметні та змістовні обговорення назрілих змін пенсійного регулювання» – вказано у Листі-вимозі.

Олег Матійців, підсумовуючи рішення цільових зборів пенсіонерів Асоціації НОББ, Голосіївського району, міста Києва: «Для створення стабільної основи системи пенсійного забезпечення, стимулювання сплати пенсійних внесків, а також для забезпечення адекватного рівня пенсії у майбутньому, – має відбутися цільове громадське обговорення та узгодження основних позицій з громадськістю. Без узгодження позицій з громадським активом – запуск реформи є неприпустимим!»


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.