jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеКонсультативний Форум open air для громадських ініціатив

  • 2-05-2017, 12:34
  • Додав користувач master

«Форум громадських ініціатив Житлосвіт» 29-30 квітня, провів черговий консультативний open air «Компоненти громадських ініціатив в культурі, освіті та спорті».

У форумі взяли участь близько 80 учасників сфери громадських ініціатив з різних куточків України, які спільно з практикуючими консультантами працювали над компонентами сталості, як для неформальних Громадських ініціатив так і Неприбуткових організацій.

Консультації відбувались за трьома напрямками.

1. Компонента ГІ в культурі: Як формувати та інтегрувати у культурне середовище якісні та сталі громадські ініціативи у культурі?

Спікери:
Олена Афанасєва (м. Херсон) – голова ЦГО Центр культурного розвитку «Тотем».
Костянтин Почтар (м. Київ) – автор сольного проекту Postman, гітарист та вокаліст гурту “5 Vymir”, автор.

Консультативно, були розібрані питання:                                                                                       Яким є попит на культурні ініціативи (у столиці та регіонах України)? Яку культурну ініціативу можна вважати успішною? Як запроваджувати ініціативу та забезпечити її сталість? Аспекти функціонування та складнощі в Україні?                                                                            Обмінялись висновками та поділились досвідом успішності організації культурних ініціатив та заходів.

2. Компонента ГІ в освіті: Яка освіта потрібна для якісного розвитку суспільства?

Спікерка:

Дарина Данильченко координаторка магістерської програми «Управління неприбутковими організаціями» Інституту лідерства та управління УКУ.

Модераторка:

Наталя Трамбовецька, координаторка тренерського пулу «Інша Освіта»

Розбиралися з питаннями:                                                                                                                 Яку освіту ми хочемо для себе та для своїх дітей? Яких результатів прагнуть досягнути освітні ініціативи та організації, що працюють в Україні? Діяльність яких ініціатив можна назвати успішними? Яку стратегію обирати на даний момент, щоб досягнути бажаного результату та впливу?

Обмінялись висновками та поділились досвідом успішності організації освітніх ініціатив та заходів.

3. Компонента ГІ у спорті: Які спортивні ініціати потрібні для створення заохочувального спортивного середовища в Україні?

Спікер:

Євген Мальський, директор спортивного клубу Impact sport, координатор “Kyiv Athletic”

Розбиралися питання:

Які спортивні ініціативи якісно змінять сучасний стан безспортивності? Який контекст, має бути у громадських спортивних ініціативах? Як використати існуючий потенціал спортивних закладів? Який підхід у розвитку спортивних ініціатив матиме сталість та комплексність?

Спільна группа, також розбирала питання засад, сценарії та інструменти стабільного багаторічного та безперебійного функціонування громадської ініціативи з динамікою постійного розвитку.

Модераторка: Альона Каравай (Івано-Франківськ/Берлін),  проектна менеджерка спілки MitOst e.V., керівниця проекту "Діалог заради змін", співзасновниця простору для холістичних івентів «Хата-Майстерня».

За наслідками форуму, міжнародна команда тренерів та експертів забезпечуватиме супровід "домашніх завдань" учасників консультаційного форуму та поділиться його результатами. 


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123