jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

ПродуктиСпеціалізований політ-Інтернет-маркетинг

  • 15-05-2017, 10:39
  • Додав користувач master

Нова, витончена мережева політ-технологія «АІ-засобів» персоналізації виборців

Ми дізнаємося, що потрібно вашим виборцям і переконаємо їх, що Ви найкращий кандидат!

Пропонована АІ-система на базі Штучного інтелекту – відстежить виборців, яким уже подобаються Ваші «бургери», а ряд інших – ми переконаємо «купити саме ваші!».

Фраза Джуліана Ассанжа: «Дорога Хілларі! Мені не вистачає ваших секретних листів з електронної пошти», – теж, згодиться для досягнення вашої мети.

Спеціалізований політ-Інтернет-маркетинг та ряд політ-консалтингових рішень від Житлосвіт, забезпечить також Збір коштів на кампанію, через Інтернет та виведе передвиборні змагання на абсолютно новий, переможний рівень.

Інфраструктуру партії, руху, кандидата буде перетворено у електронну та інкорпоровано з цифровою базою картотеки контр-агентів членів АПО, виокреслюючи прихильників, симпатиків та противників, як явних так і партизан.

Далі – зкооперованість інформативних систем АПО+АІ з політ-позиціонуванням кандидата та поставлених завдань визначить політичну стратегію, мапи та маршрути агітаційних рухів, календар соцопитувань в Інтернет, а автоматично-запроповані моделі з імітацією дня виборів – забезпечать перемогу.

На відміну від класичних соцсопитувань, «цифрові гуру»  АІ-системи отримують моментальні результати, з'ясовуючи, на кого саме, і які зусилля направити, включаючи цільову «окучку» категорій «невизначених – непереконуваних» та виокремлення виборців (саппортерів), які не хочуть зізнаватися в підтримці і тому відмовляються брати участь в опитуваннях.

Використовувана технологія АІ-ботів, що застосує унікальний алгоритм, імітуючий поводження людини, працює індивідуально з кожним користувачем електронного засобу подачі інформації, персоналізуючи останню під конкретного користувача.

Дане АІ-рішення – в рази збільшує кількість не просто переглядів, а електорально-зацікавленої участі користувачів, при тому ж трафіку, кількості та якості контенту, що і дозволяє політ-замовнику максимізувати електоральний зиск, без додаткових вкладень та ризиків.

Система включає також комплекс цільових атак на три-чотири групи потенційного електорату конкурента, включаючи ідеалістів але не обмежуючись (що на кого вплине: скандали, звинувачення тощо).

Підживлення «світу» палких шанувальників кандидата, через оперсоналізовану інформацію АПО-системи з накладеними телефонними контактами, АІ-ботами для соцмереж, адресами е-пошти, по даним кредитних карт, які роблять пожертви на кампанію.

Ми не експериментуємо з базою даних виборців, купивши її перед виборами – ми її формуємо та адаптуємо «під кандидата», а також – потоково доповнюємо та розширюємо, включаючи дані із заявок учасників зборів АПО при підтвердженні по мобільному.

Вам доведеться також витратити грошей на підмодель-систему співвідношення виборців з їх профілями в соцмережах, з виокремленням їх друзів та схожими зацікавленнями для включення останніх у власні електоральні інтереси.

Застосовуваний Аналітичний інструмент, подібний до Brand Lift, автоматично оцінить ефективність рекламних стратегій та простежить, як і хто з користувачів реагує на рекламні продукти в підтримку кандидата – тут наша цифрова база неохоплених виборців поповниться і уточниться вподобаннями, віком, іншими характеристиками глядачів.

Ми будемо чітко знати: кого бомбардувати, а кого і як обходжувати у соцмережах, для здобуття потенційних симпатиків, за допомогою яких кнопок, на комп’ютері або смартфоні, на яких сторінках, користувачі ненав’язливо викличуть наприклад написи «Будь з .....», «Підтримай .....», із психологічним спонуканням залишити контактні дані або зробити пожертви.

Наша система, з 50-80  варіантів ряду долучених фрілансерів мережі пропозицій «кандидатського» контенту, запущених в мережу, миттєво обратиме найефективніші. Також, з цього ряду «виробників» контенту продовжиться робота лише з найпродуктивнішими.

В результаті, дана електорально-Бізнес-система не лише окупиться, а й стане найбільшим джерелом доходу кампанії кандидата.

Приєднуйтесь до ряду світових політиків - Трампа, Макрона та Меркель, які випробували на собі дію нових електоральних АІ-систем та опановуйте енергією творення сучасного Світу. 

Навіть у разі поразки – вкладені в Інтернет-технологію «окучки виборців» ресурси не пропадуть – письмові домовленості з «Виконавцем» дозволять використовувати оновлювані бази даних, як для бізнесу, так і в політиці.

Почати негайно амбітну цифрову політ-операцію

 

Бонус «за привод клієнта» - звернутися
Преференції «участі у процесах» - уточнити, запропонувати власні

 

Дотичне - Рішення Житлосвіт на базі Штучного Інтелекту (AI)


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.