jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеІнтерактивний практикум для обраних чиновників

  • 29-05-2017, 11:54
  • Додав користувач master

27-28 травня, Житлосвіт представив ряд готових консалтингових рішень для ОМС України, з реформування/реорганізації та змін типу установ комунальної сфери, а також бюджетних устнов та організацій.

Адаптивна консалтинг-група Житлосвіт, що спеціалізується на управлінні проектами, економіці, маркетингу та побудові логістики муніципальних процесів, у режимі інтерактивного обміну, провела он-лайн практикум для 26 відібраних з 300 представників державних/комунальних установ та організацій сфери ЖКГ. 

За напрацьованим матеріалом, та окремою потребою замовників, спеціалісти Житлосвіт, адаптують замовлення учасників практикуму, до продуктів, готових до застосування, як суб’єктами установ ЖК-сфери, так і виконавчих органів ОМС, включаючи  реформування відносин бюджетних установ з проведенням змін автономності організацій (транспорту, охорони здоров'я, освіти, культури тощо).

Практикум забезпечив учасників інтер-активним обміном досвідом, де вже проводяться Житлосвіт-розвиткові проекти, з отриманням застосовної на практиці алгоритміки та механізмів, з якісного реформування та змін типу муніципальних установ та організацій.

Так, у ході навчань, учасники отримали ряд готових консалтингових «наборів» для реформування державних/комунальних установ та організацій, що містять:


- практичні матеріали з реформування/реорганізації установ та організацій
- перелік заходів та інструментів з реформування та зміні типу установ

- ряд можливих рішень по зміні типу та обгрунтування переваги кожного з них

- перелік та порядки послідовних дій з реорганізації, зміні типу функціонування, організації нових установ/організацій.

Другого дня, парад консалтинг-послуг від Житлосвіт, в сфері реформування державних/муніципальних установ та організацій, завершився розсилкою ряду супровідних матеріалів адаптованих до запитів кожного з учасників, що дозволяють на практиці, швидко запроваджувати заходи з реалізації планів реформування окремих територій, включаючи опис ІТ-супроводу змін типу/реорганізації установи/організації.

Окремо, практиканти отримали інформацію з розробки (складання) установчих документів, експертизи нових редакцій Статутної документаці установ/організацій, трудових договорів з керівниками та працівниками, проекту муніципального завдання, планів реорганізації.

Практиканти, за результатами квест-опитувань, протягом цього тижня, також отримають логістичні лінійки перетворень на місцях, що міститимуть професійні поради та рекомендації обгрунтовані нормативними актами та практикою – як діяти в ситуаціях, які цікавили учасників, а також виключали помилки, недоліки і порушення при реформуванні об’єктів ЖК-сфери, енергетики, зміні типу установ/організацій.

Результатом практикуму, стала ініціалізація ряду послуг для кожної з територій, із супровіду переходу в якісно новий стан цих Територіальних громад, що відповідає європрагненням українців, включаючи адаптування інноваційних пропозицій Житлосвіт до правових і фінансових відносин відповідно до вимог законодавства.

«Теми і тези, дослідження та графіки, питання та відповіді – все це на порядок вище, ніж ми бачимо кожен день. Інтерактив – це не просто залучення практикантів в процес, це  не тільки цікаво, а й дуже корисно, бо випадкових людей тут небуло: щоб потрапити в 26 обраних треба було подолати відбірний тур з трьох сотень», - коментуючи захід, підкреслив голова ВДЦ «Житлосвіт» Олег Матійців.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123