jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

На місцевих виборах я голосуватиму за політсилу:

"Самопоміч"
"Радикальна партія"
"Правий сектор"
"Народний фронт"
"Опозиційний блок"
"Батьківщина"
"Блок Порошенка"
Голосуватиму ПРОТИ ВСІХ

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

ПолітикаСекрет порятунку України

  • 11-04-2017, 14:20
  • Додав користувач master

Виходячи на вулицю ви помічаєте, що народу все одно? Це зрештою, не має бентежити, навпаки – це має нас підбадьорювати. Якби, основна масса суспільства була активною – було-б значно важче.

У Європі, сотні років потрібні народам, щоб виділитися та активно проявитися, як скажімо, французам чи амеріканцям. В Україні ж, активація мас відбувається за кілька тижнів.

До Майданів 2004 та 2014 – жодної активності мас, наче болото – жодної політики, лише стан виживання. Але тут – вжуух, і уже штурмують Банкову, вжуух і на Грушевського все горить...

Поза цим, в Україні завжди було два табори. Одні – прагнули будувати незалежну Українську державу, але лише базікали про це, і другі – ліквідатори, які сприймали сучасну Україну як непорозуміння, яке рано чи пізно знову стане частиною нової Росії, і активно просували даний рух.

Перемога Євромайдану та московсько-українська війна знищили вплив табору ліквідаторів.  Антиукраїнські погляди висловлювати стало небезпечним. Навіть представники «Опозиційного блоку» та колишні комунітичні групи змушені розігрувати з себе прихильників української державності.

Влада, у зовнішній політиці поділила світ на наших і не наших, всередині ж – імітує реформування та культивуює по-суті феодальні принципи – дбає лише за збереження та збільшення власних статків, підспудно відчуваючи, що за них все одно не проголосують.

Одвічна вада кожної неукраїнської влади – як тільки вони починають вважати, що українці заспокоїлися, навіть ті що відвоювали – одразу програють. Десь це правильно – українців воюючих, та всіх інших треба змішувати, щоб не погіршувати породи.

Насправді, у поділі політиків на табори – секрет порятунку України, відтворення політичної, суто української еліти, секрет самозбереження і успіху, якщо хочете.

Дане протистояння має залишатись живим, політичним процесом, не допускаючи переростання в громадянський конфлікт, який, як відомо з історії – автоматично призведе до інтервенції московії і втрати Україною державності.

Тому владі, як би вона не ухилялася – треба все ж проводити швидке реформування, саме зараз, поки ще є час, поки окупант топче наші землі, поки «підфарбовані» атидержавники не перехопили владу.

Підвалини архітектури відновленої держави треба сьогодні закласти такі, що якщо навіть наступниками і стануть «перефарбовані» – їм буде пізно повертати «вспять».

Тому не потрібно боятися радикальних змін у економіці, не потрібно також боятися повного і остаточного розриву з «русскім міром», московським бізнесом та московією, як державою. Не потрібно боятися дерусифікації та декомунізації. Не потрібно боятися витіснення з ринку афільованих кремлем медіа. Також, сміливо і швидко змінювати шкільні та вузівські програми.

І тут, жодних дослухань до пересічної вати, що все це не на часі, і краще б пенсії підвищили, покращили медицину, зменшили тарифи, а Україна може почекати.

Тож поза тим, буде проводено кардинальне реформування держави з антикорупційними заходами, або небуде – але обидва табори українців за «новожитніх» все одно не проголосують.

Якщо ж все піде не так – десять тисяч замотивованих омріяною Україною, достатньо, щоб поміняти все. Опору не буде ні звідки – ні від силовиків, ні від маси населення, ні тим більше від вати.

Те, що Україна по-сьогодні, залишається у массі суспільством, яке не прагне – в цьому і є наш найбільший шанс, і цей шанс треба використати. Я не знаю, кому ще колись вдавалося прийти і одержати таке чудове суспільство і такі непересічні умови для негайних змін.

Більшовики змушені були витримати дуже важку громадянську війну – вони потрапили в активне українське суспільство І-ї Світової війни – всі мали землю, всі вміли стріляти, і робили це з великим задоволенням.

Гітлер потрапив у надактивне, злякане совітським визискуванням українське суспільство і наробив купу дурниць – недомовившись з українцями.

Апостоли, якщо розглядати тільки соціально-політичний аспект їхньої діяльності, потрапили в гіперактивне важке суспільство, де не могли навіть мріяти, щоб прийти на порожнє місце, на безриб’я.

Українцям же – нарешті поталанило! Тож, якщо ми зараз не скористаємося цим безриб’ям – це значить, що ми таки – свинопаси. Але на це українці не вже погодяться.

Завжди Ваш, Олег Матійців

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.