jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Спасіння багатоквартирних будинків є справою:

Держави
Співвласників будинків (ОСЖ)
Об’єднуючих ОСЖ Асоціацій (АПО)
Допомогових (на кшталт ЖИТЛОСВІТ) організацій
Приватних виконавців ЖК-послуг (ПВП)
Керуючих (ОСЖ та ПВП) компаній
Мені байдуже

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

Бізнес ЖИТЛОСВІТМріяти своє

  • 6-06-2017, 13:20
  • Додав користувач master

Нашу увагу привертають історії чужого успіху, у яких звичайна людина, замріявшись, приходить до тріумфу.

Життєва парадигма більшості – завжди в усьому сумніватися, все ж має під собою грунт, особливо коли хочете спробувати втілити мрію самотужки. Отже, зібравшись скористатися чужим досвідом, а точніше – прийняти його на віру з чужих слів, все ж варто порозмірковувати про те, що у подібних сюжетів часто є й інша сторона здійснення мрії.

За окремим напрямком діяльності, регулярно контактую з соціально-незахищеними прошарками населення. Як правило, ці люди часто самотні, неповні родині, збентежені і засмучені. І все ж чимало з них збираються мобілізувати ресурси та спробувати змінити життя на краще.

Найчастіше, на зміни, їх надихають чужі історії успіху. І це непогано. Але саме чужі «історії успіху» і стають причиною їх цілковитої поразки.

Зустрічаюши останнім часом ряд дуже схожих випадків, змусили мене про це написати.

Отак живуть собі люди, не маючи часу на себе, на спілкування, на розуміння, на дітей, на насолоду простими радостями, на саморозвиток. Як що коротко  – впахують і виживають як можуть. Доки з ними не стається «доленосний  випадок» з Інтернета, а у декого «щасливий» бізнес-майстер-клас.

Підкорені змальованими «історіями успіху таких же, як ви», які до успіху – потерпали і важко працювали, але однієї миті плюнули, зібралися і перервали прикрий колообіг – зазнали нарешті шаленого, а дехто і карколомного успіху, котрий дозволяє їм займатися тим, що тебе надихає, і одночасно – приділити час собі і родині.

І от надихнувшись, кинувши набридливу, не творчу роботу – зайнятися нарешті справою, яка принесе такий «відомий» пасивний дохід...

Якщо з цього місця – ви очікуєте приголомшливого хепі-енду, то ви також потенційна жертва чужих історій успіху, тому що на практиці – понад 90% відчайдухів опиняються у вкрай складній ситуації вже приблизно через пів-року після доленосного припливу натхнення – без грошей, без роботи, з боргами...

Адже для виводу на прибутковий рівень більшості милих, але як пізніше виявиться абсолютно не унікальних і зовсім не світових проектів, потрібно часу та інвестицій у рази більше. А розвиток структури, пошук клієнтів, налагодження процесів тощо, залишає грошей з таких «проектів» добре якщо на каву, ніж на безбідне пасивне життя брильянтового директора.

Отже, навіть у сучасному, натренованому бізнес-коучами світі «успішних проривів», критичне мислення, як власне і вміння елементарно досліджувати і аналізувати перспективу пропонованого продукту – не великий дар, а елементарна навичка, котра поки що правда -  не є базовою в Україні.

Ми досі віримо словам. Ні, ми все ще віримо словам, які переконують нас в тому, що все гаразд, що тренд ось-ось заковтне ринок, ми віримо в свіжі «історії успіху», в легке та натхненне золоте директорське життя, як тільки продукт набере обертів, і що «саме наш продукт» не вщухне.

Пам’ятаєте, кілька років тому, популярності набувала теорія «моделювання дійсності»? Не заглиблюючись, згадаємо, якими просунутими себе бачили ті, хто прийняв її суть як алгоритми розвитку будь-якого бізнесу. І ось так, тисячі людей, з усіх сил натхненно видають бажане за дійсне, яке ось-ось візьме і наступить...

Все це, ТАК не працює! Гірше – результати таких маніпуляцій, особливо публічні, які сьогодні л’ються із соціальних мереж – є токсичними для великої кількості українців.

І виглядає зовні ніби нормально і сучасно, є приклади людей, котрі побудували «успішний пасивний бізнес» сидячи з ноутбуком і просеко на літній терасі свого нового пасивного будинку.

Нічого небачу поганого у створенні партнерського бізнесу, на готовому продукті, прийнявши підтримку команди. Навпаки, ідея світового росту надихає більше ніж побудова власного невеличкого бізнесу, адже для більшості учасників підтримка є головним чинником.

Я також люблю історії успіху, але я на стороні чесної подачі матеріалу. Чесної – значить  перестати хизуватися і виставляти на загальний огляд тільки золото-брильянтовий бік бізнесу, бо така вибірковість інформування учасників, часто виявляється небезпечною.

Зрештою чесність – примножує успіх. Чесність оформлена  в слова – отримає вдячність. Так, кожен відповідатиме сам за себе. Так, точно буде менше буде тих, хто не надихнеться втілити в життя схему завідомо не життєспроможну або яка призведе до неприємностей і знецінення власних можливостей.

Завжди Ваш, Олег Матійців


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.