jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

--- → Практикувалися витрачати бюджетні ресурси

  • 19-06-2017, 12:10
  • Додав користувач master

17-18 червня, відбувся початковий курс онлайн-практикуму «Бюджетування Територіальних громад», на базі Платформи Публічного форуму Житлосвіт .

Спільну групу практикантів представили 28 довільно зареєстрованих учасників з 9ти регіонів України, які перемогли у реєстраційному анкетуванні з питаннями засад практичної участі у громадських ініціативах з динамікою розвитку.

Даний захід покликаний забезпечити активістів Територіальних громад інституційним правом та алгоритмами управління і розпорядження  фінансовою та ресурсною базою бюджетів місцевих громад.

Практиканти вчилися оперувати рядом логістичних лінійок, які виокреслюють механізми ефективного впливу на управління ресурсами місцевих бюджетів на всіх стадіях бюджетного процесу, що стане реальним фактором впливу регіонального розвитку.

Початковий курс допомогає практикантам зрозуміти: структуру місцевого бюджету, джерела надходжень, напрями використання коштів місцевих бюджетів, особливості формування бюджетів територіальних громад (включаючи об’єднані), порядок застосування програмно-цільового методу, процедури забезпечення залучення громадських активістів до бюджетного процесу.

Надалі, учасники практикуму, на запит отримуватимуть прив’язано-територіальні логістичні лінійки пропозицій для запровадження у своїх Тергромадах Програм розвитку, які містять пропозиції фінансових та матеріальних ресурсів з лобістськими процедурами запровадження, відповідно законодавства, яке регулює бюджетні процеси в Україні, включаючи як децентралізаційні так і незадіяні самоврядні.

Окремо практикувалися «включати» процеси формування дохідної та видаткової частин бюджетів Тергромад  (включаючи об’єднані) та системи бюджетного вирівнювання. 

Враховуючи бюджетні новації 2017 року, вчилися запроваджувати на місцях практичні логістичні лінійки алгоритмів ефективного впливу на управління ресурсами місцевих бюджетів.

Отже, програма практикуму, підготовлена відповідно до діючого бюджетного законодавства України, практичні механізми, дозволять активістам Тергромад:

- чітко обґрунтовувати та володіти понятійно-термінологічним змістом бюджетування

- лобіювати прийняття підготовлених Проектів розвитку, як складових місцевих бюджетів, як на плановий рік, так і довгострокові періоди, з додатками до останніх

- координувати роботу усіх учасників бюджетного процесу на кожній його стадії

- впливати на складання кошторисів бюджетних установ (індивідуальних та зведених)

- впливати на складання помісячних розписів доходів і видатків бюджету Тергромади

- перевіряти та впливати на виправлення обчислень обсягів надходжень та витрат місцевих бюджетів та їх трансфертів

- лобіювати включення до Пояснювальних записок текстів до Проектів бюджетів

- лобіювати та контролювати  фінансування передбачених у бюджеті видатків

- лобіювати зміни до місцевого бюджету

- контролювати дотримання бюджетного законодавства, включно із залученням незалежних аудиторських організацій для оцінки ефективності управління бюджетними коштами виконавчих органів місцевих рад або Тергромад.

На врученні Сертифікатів, Олег Матійців, як координатор допомогових громадських ініціатив, зазначив, що "введення у дію бюджетних процесів без процедур збору та опрацювання Програмних проектів активістів територій, з простим механізмом інстиціювання до бюджетів тергромад, є не просто позбавлення можливості інноваціного розвитку територій, а й нівелюванням курсу на євроінтеграцію".

Програма практикуму підготовлено в партнерській співпраці з Проектом Уряду USA «Розвиток місцевого самоврядування в Україні шляхом підтримки громадських самоврядних ініціатив».


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.