jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

--- → Реєстрація на практикум "Золота політ-акція"

  • 21-06-2017, 14:11
  • Додав користувач master

Огололошуємо набір на практикум «Золота політ-Акція - ефективний старт та проведення виборчої кампанії»

Це другий із циклу «Секрети політика-переможця», мета якого запропонувати потенційним учасникам наступних виборчох кампаній готові рішення та алгоритми для перемоги на парламентських перегонах.

Даний захід дотично-пов'язаний з громадсько-політичним майданчиком Всеукраїнський комунікаційний майданчик (ВКМ), який у принципово новому, затребуваному суспільством форматі будує «живі» структури на місцях - не від політ-лідера, а від Лідерів громадської думки, кожен з яких представляє собою бездоганного лідера в сфері своєї компетенції.

Рішення, які будуть запропоновані практикантам, дають інноваційні алгоритми для перемоги та знизять ризики, пов'язані із зміною законодавства та впливом недружніх політичних домовленостей.

Акцент буде зосереджено на діях, які вже зараз необхідно проводити на обраній території, з визначенням базових ідей, включаючи прикладний аудит (АІ-електоральні заходи), складання плану та бюджету кампанії, що містить механізми повернення витрат, адаптацію попередньої мережі, варіанти переговорних процесів з центрами впливу (столичному та на місцях), вироблення сталої стратегії.

Учасники отримають індивідуальної пакети методичних матеріалів, що включають також адаптовуваний план-графік кампанії, інструкції та рекомендації співробітникам штабів та активістам територій, а також ексклюзивний бізнес-електоральний посібник виборчих кампаній.

Також, в рамках практикуму, менеджери кампаній отримають клієнтські консультації по майбутнім планованим заходам від технологів-практиків та спеціалістів Житлосвіт, які вже розгорнули підготовчу роботу на територіях майбутніх перемог.

Наступним практикумом «Методики переконання виборця», буде запропоновано ряд нових рішень, які будуть ефективні у нинішніх повоєнних умовах, а доповнені практичним досвідом ведення кампаній на виборах 1994- 2015 років – безпосередньо від керівників кампаній зробить практичні заняття наповненими випробуваними інструментами.

Практичну освітню програму для постановників виборчих кампаній відновлено на базі спільного проекту MESTOVPOLE.com, Асоціації політичних консалтингерів та КЦ «Життясвіт».

Зареєструватися


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.