jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

--- → Малий бізнес у ЖКГ – успішний старт!

  • 29-07-2017, 12:15
  • Додав користувач master

Початок власного бізнесу з програмою «Малий бізнес у ЖКГ – успішний старт!»

Цього тижня, у столиці, спеціалістами бізнес-групи КЦ Житлосвіт, було проведено черговий Практикум «Успішного старту», для бажаючих із семи міст чотирьох областей Украни, самозайнятись у сфері ЖКГ.

Більшість українців, ситуація з безробіттям ставить в умови пошуку перспектив у приватному підприємництві та самозайнятості.

Підміна просуванню реформи управління спільним майном багатоквартирних будинків – нав'язування співвласникам Управляючих кампаній "від влади", стримує розвиток та структурування ринку дрібного підприємництва і самозайнятості у цій сфері. 

Ще меншому колу пошукачів роботи відомо про можливості створення бізнесу у сфері обслуговування багатоквартирних будинків, які створили органи управління спільним майном та дотичного бізнесу на територіях співвласників.

Якісна підготовка підприємців для обслуговування будинків співвласників ОСББ та його альтернативи - НОББ, а також ЖБК, ОК та Об'єднань кімнат в гуртожитках, – наразі залишається актуальним питанням, з причини практичної відсутності Програм цільвого навчання та проведення практичних занять. 

Цільова програма Житлосвіт «Малий бізнес у ЖКГ – успішний старт!» з 2010 року проводить практичні навчання для бажаючих долучитися до обслуговування будинків співвласників, приділяючи собливу увагу організаційним питанням початку цього бізнесу.#mce_temp_url#

Отже, цього тижня, чотири группи практикантів, навчалися попередньо пропонувати свої робочі пропозиції та контактувати із потенційними партнерами - статутними органами ОСББ, НОББ, ЖБК, ОК, Об'єднань кімнат в гуртожитках та їх представницькими органами - Асоціаціями.

 Наступними практичними завданнями вчилися укладати договори, відповідно до завдань та суб'єктів надання послуг, а також розраховувати компенсаційні кошти держави на відшкодування вартості житлово-комунальних послуг.   

Також, місяць тому, на засіданні Ради підприємців Київської області, спеціалістами КГ ЖИТЛОСВІТ була запропонована дана навчальна програма, як базова, для організації постійно діючих курсів навчання для бажаючих створення бізнесу у сфері обслуговування багатоквартирних будинків, які створили органи управління спільним майном або увійшли до Асоціації.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.