jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

--- → Результати Інституційних зборів засновників СРО ЖКО

  • 27-09-2017, 12:30
  • Додав користувач master

26 вересня Саморегульована організація (СРО) житлово-комунальних організацій (ЖКО) в Україні, створена у 2011 році, за ініціативи Консалтингової групи Житлосвіт провела Інституційні збори засновників.

Так, дванадцять засновників та дев’ть долучених засновників, або майже 24% від загального числа управляючих та обслуговуючих спільне майно співвласників багатоквартирних будинків організацій, що працюють в режимі колетивних рішень останніх, обговорили поточний стан галузі ЖКГ в Україні та перспективи розвитку СРО ЖКО.  

Відмічалося, що за шість років діяльності і по сьогодні, – не всім операторам ринку управління та утримання спільного майна співвласників багатоквартирних будинків, зрозуміло, для чого необхідно самим організаціям саморегулювання відносин у цій царині.

Наголошувалося, що ситуацію погіршує недореформована система управління спільним маном багатоквартирних будинків, виключно за рішенням органів співвласників, при наявному законодавчому полі.

Запрошені учасники – представники УК, приватні жеки Служб єдиного замовника (СЄЗ), навіть ті, що працюють на базі консалтингових продуктів Житлосвіт, пояснювали своє неприєднання до СРО ЖКО «жорсткими умовами участі...».  

Отже, головна Місія організації, задекларована ще у 2011 році, а саме: «саморегулюванням впорядкувати ринок ЖКГ України та підвищити відповідальність управляючих та обслуговуючих спільне майно співвласників організацій перед його власниками, що забезпечується консолідацією відповідальності всіх учасників СРО за недбайливого члена» - досягнута лише частково, і не всіма учасниками СРО ЖКО.

Піддались змінам діючі шість років «Єдині вимоги до діяльності ЖКО, що управляють спільним майном багатоквартирних будинків та автоматизований контроль за дотриманням вимог», які мали забезпечити якість жк-послуг, які надають виконавці останніх недотримуються навіть учасниками СРО.

Також, намагання вплинути на порушників – передбаченими  внутрішніми правилами дисциплінарною та матеріальною відповідальністю за «невиконання стандартів і правил діяльностіСРО», не завжи досягали результатів. 

З цього приводу, у 2015 році, було змінено «основні умови вступу до СРО» де були посилені критерії, щодо компетентності, фінансового стану, здатність відповідати перед колективними споживачами (ОСББ, НОББ, ОВКГ та їх Асоціаціями) а також третіми особами, включаючи страхові випадки.

Результатом ІЗЗ СРО ЖКО, став ряд рішень, щодо як внутрішніх справ (впорядкування інструментарію членства та прийняття рішень, системності і розширення набору можливих варіантів вирішення завданнь учасниками СРО з інструментами реалізації), а також продовженням лобіювання законодавства, щодо регуляторних аспектів (максимально-можливого розширення набору інструментарію вирішення конкретних задач з описами покрокових дій), що містилиб – окреслені способи  реалізації, зразки необхідних реєстраційних та статутних документів.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.