jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

--- → Концентраційна вибірка технологій та пореформених задач у ЖКГ

  • 23-10-2017, 12:25
  • Додав користувач master

Результати концентраційної наради від 21 жовтня, з якісного практично-консультаційного супроводу проектів у ЖКГ для ОМС, інвесторів, ОСЖ та їх АПО

Реалізація нових, по технологіям та пореформених задач діяльності прикладних житлово-комунальних та інвестиційних проектів галузі вимагає від учасників цих відносин запровадження нетипових для сфери ЖКГ рішень та використання цілого комплексу вузькоспеціалізованих знань і навичок. 

Загальновідомо, у ЖКГ України, створити і організувати роботу спеціального штату власних працівників розробників, найчастіше –  економічно невиправдано.

Житлосвіт, маючи значний досвід роботи та наявність у складі власних спеціалізованих департаментів та груп з долучених фрілансерів, ряду напрямків практичної наукової та прикладної роботи і консультування по широкому спектру функцій з управління різнобічними проектами у ЖКГ – приймає на себе цей виклик. 

Для якісної реалізації практично-консультаційного супроводу проектів у ЖКГ, спеціалістами Житлосвіт пропонується два варіанти.

Перший варіант. Консультаційний супровід реалізації проекту у ЖКГ

Тут надаються наступні послуги: інформаційне та аналітичне забезпечення, організація окремих підсистем або всієї системи управління, юридичний супровід і дотичне. Конкретний зміст обсягу логістично-консультаційного супроводу визначається для кожного проекту індивідуально. 

Маючи значний досвід роботи у сфері ЖКГ, завдяки наявності долучаємих сучасних спеціалістів вузькоспеціалізованих напрямків консультування, КГ Житлосвіт також готовий забезпечити ряд функцій з управління реалізації супроводжуваних проектів.

Переваги для партнерів та клієнтів:

- включення проекту у інвестиційне або донорське фінансування

- використання досвіду високопрофесійної команди фахівців, націлених на ефективну реалізацію проекту

- зниження витрат за рахунок невикористання штату необхідних дорогих співробітників

- комплексний супровід проекту з високим рівнем якості – робота єдиної команди по всіх напрямках і на всіх етапах проекту

- якісне управління ризиками проекту

- короткотерміновий вивід проекту на самоокупність та доходність

Адресати послуг:

- органи місцевого самоврядування територіальних громад

- інвестори та донори, що здійснюють вкладення в проекти ЖКГ

- власники і менеджери підприємств ЖКГ, що реалізують ЖКГ проекти

- ОСЖ та їх АПО, співвласники будинків, зацікавлені в результатах реалізації проектів

- політичо-зацікавлені суб’єкти

Другий варіант. Комплексне управління проектом, з виводом на експлуатаційний рівень

Включає в себе повний комплекс послуг: розробку бізнес-плану проекту, управління проектом на стадії запровадження, організацію основних менеджмент-процесів і постановку системи управління проектом (підприємством).

Володіючи значним досвідом практичної роботи і завдяки наявності у складі Житлосвіту спеціалізованих інструментів та спеціалістів, ПД Житлосвіт готовий прийняти до виконання повний комплекс заявлених другим варіантом функцій з управління реалізацією проекту.

Головні переваги для партнерів і клієнтів, що виступають адресатами другого варіанту практично-консультаційного супроводу реалізації проектів у ЖКГ тотожні вказаним у першому варіанті.

Олег Матійців, голова ВДЦ Житлосвіт, так прокоментував практику супроводу проектів: "Ми не помились, організувавши, ще у 2006 році, професійну діяльність Житлосвіт, як вертикально інтеграційну платформу, до складу якої насьогодні входить понад 400 самостійних суб’єктів-учасників, які спеціалізуються на предметних напрямах кожний у своїй сфері. Тож, наприклад діяльність, представлена за територіальним принципом, структурно, дозволяє партнеру Житлосвіт, бізнесовому або громадському, самостійно позиціонувати себе як практика, з виконання завдань у вузькому сегменті, а користуючись всім спектром інструментів Житлосвіт – виступати провідником сучасних, комплексних проектів та пропозицій".


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.