jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

--- → Інтернет-дискусійна панель платформи бізнес-ангельства

  • 9-01-2018, 12:00
  • Додав користувач master

Більшість партнерів Житлосвіту – підприємці, які мають унікальні ідеї для бізнесу в різних сферах: від інноваційних біотехнологій і не обмежуючись – до стартап-пропозицій на Блокчейні, як для України так і з екстраполяцією для Світу.

Незважаючи на високий комерційний, а часом і цивілізаційний потенціал цих ідей, відсутність фінансування часто відсуває запуск цих проектів з нульового рівня на довгий термін.

Правлячі олігархічні режими і їх банки, взагалі не фінансують стартапи «з нуля», приватні інвестори та синдикати инвесторів готові підключатися лише на етапі підйому (early stage), коли найскладніший і найризикованіший етап запуску (seed і start-up) пройдено, венчурні фонди цікавлять лише надприбуткові високі технології.

Все це відтинає, як крауд-, інвесторів криптотехнологій так і традиційних, від більшості «звичайних» але надінноваційних ідей, на базі штучного інтелету (АІ), навіть потенційно підкріплених токенами і атракторами, з майбутньою капіталізацією ресурсів та привабливим ростом кешфло. 

Рішення для таких пропозицій у світовій практиці – це залучення так званих бізнес-ангелів, тобто приватних інвесторів, готових вкладати кошти в нові ідеї сьогодні, заради отримання прибутку в майбутньому та визнання досягнень останніх, вже як фундаторів надзвичайних проектів.

Україна сьогодні знаходиться у чудовій точці, особливо у потребі постановки проектів місцевого самоврядування (Public Administration) і децентралізації з соціально-економічним наповненням, на базі смарт-контрактів на технології блокчейн.

Плюсом для носія такої ідеї, стає той факт, що разом з фінансуванням проект набуває матрицю моделі, яку можна екстраполювати на інші країни та неоціненний досвід і ім'я інвестора (читай - фундатора).

Спільна команда забезпечить уникнення багатьох помилок на перших кроках, прискорить відпрацювання необхідних для успіху практичних напрацювань, поставить логістику подальшим управлінням проектом. 

Голова Житлосвіт, Олег Матійців, так прокоментував інтернет-мозковий штурм: «Створена Житлосвітом модель управління Базою стартап-проектів – це лише вершина айсберга задуманого. Насьогодні, ми перебуваємо на етапі забезпечення ефекту змагальності. Для цього ми створили майданчик для живого діалогу інвесторів та стартаперів – носіїв нових ідей. Кінцева ж мета цієї ініціативи – дати  життя найкращим стартап-проектам, забезпечивши їх інвесторами». 

Просування стартап-проектів у середовищі потенційних інвесторів організовується не шляхом лобіювання через посередників, а через пряме спілкування українських стартаперів з потенційними інвесторами.

Для цього, вже проведені консультації з представниками ділових кіл ряду країн та органів влади, які висловили зацікавленість у розвитку діалогу і реальної взаємодії з фінансування ділових ініціатив українських стартаперів, особливо на технології Блокчейн із застосуванням смарт-контрактів у сфері Public Administration. 

У Базі стартап-проектів на спеціалізованих світових сайтах буде розміщена лише загальна інформація, контакти ж підприємців та інвесторів з конкретних проектів будуть попередньо узгоджуватись зі сторонами. Так, буде забезпечено конфіденційність в тонкому питанні вибудовування ділових зв'язків і надання інвестицій під унікальні аутентичні ідеї і ноу-хау.

Пропонуємо носіям ідей і стартапів, особливо ICO-проектів, на базі с Блокчейн, які здійснюють пошук інвесторів для запуску проектів, розмістити коротку інформацію на нашому сайті, яка і стане Базою стартап-проектів.        

Для участі - направте короткі опис або резюме проекту за цим посиланням. 

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.