jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

--- → Інтернет-нарада з реалізації публічної цифрової політики

  • 30-04-2018, 14:18
  • Додав користувач master

Оперуючи відмінним людський потенціалом знавців цифрових технологій, маючи унікальну ситуацію у законодавстві, щодо активної підтримки учасниками, створюваних Житлосвітом систем-соціумів – зібрано прикладну групу фахівців, з реалізації в Україні повного циклу публічної політики у сфері децентралізованих/централізованих систем та криптоактивів (згідно норм ЄС, з акцентуванням, аджендою, методологією, "зеленою та білою" книгами).

Погодились, попри проведення в Україні формальних/неформальних цифро-економічних форумів, ситуацію все ж значно погіршує відсутність у держави, у цьому напрямку конкретної стратегії розвитку та навіть контрольних фішок напрямків.


Учасники дистанційної наради впевнились, що користувачі систем соціум-мереж, створюваних Житлосвітом, активно підтримуватимуть та лоббіюватимуть засадниче законодавство, яке швидко виведе Україну у світові лідери по залученню криптоактивів в економіку, гармонізує синергію руху українців до індивідуальних цілей з державними.

У свою чергу – потенційний Запроваджувач (від соціального, бізнесового до політичного) – забезпечить собі досягнення цінністних цілей, включаючи електоральні.

Отже, у складній ситуації невідворотного неформального світового об'єднання гравців цифрового ринку, створене в Україні спеціалізоване політично-технологічне рішення, винесе Україну у ривок розвитку економіки, догнавши сусідів-європейців.

Звісно, тут є глобальні проблеми, з якими зіткнеться Україна при інкорпоруванні до сучасного мережевого світу. Тому, виходячи з об'єктивних передумов, звичайно, інтегратори процесу, для досягнення цілі будуть змушені кооперуватися.

За цих умов,  всеукраїнський проект з повного циклу публічної політики у сфері децентралізованих/централізованих систем, має оперуватися, як базовий та інфраструктурний, без жодних протиріч на кшталт введення всіляких «фільтрів» держрегулювання, які лише прискорюють відставання.

«Сподіваюся, влада починає розуміти, що законодавча самоізоляція перспектив децентралізованих/централізованих систем в Україні – не сприяє розвитку українських цифрових технологій, коли чиновники з трепетом ставилися-б до кожної цифрової розробки, пов'язаної з політекономікою криптоактивів», - підсумовуючи, вислововив сподівання Олег Матійців.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.