jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

--- → Компонентна панель засобів комунікацій соціумів

  • 28-03-2018, 15:30
  • Додав користувач master

27 березня Столична школа комунікацій [SSK] зібрала лідерів трансформаційних моделей за «круглим столом» SSK «Засоби комунікацій: від сусідського - до національного, від локального - до глобального».

Представлення моделей: експерти, лідери технологій взаємодії, топ-менеджери трансформаційних моделей та соціальних мереж

Учасники, які поставивши задачею «формування проривної технології розвитку прикладних комунікацій у новій Системі соціальних відносин», обговорили питання:

- Що криється за сучасними технологіями взаємодії соціумів?

- Соціуми. Що дає позитивну синергію? Прикладні інструменти.

- Різниця комунікацій: сусідської компанії від національної та національної від глобальної?

- Стратегія "переходу" до "воронки" ефективної взаємодії

- Основні виклики для команд запроваджувачів та донорів проектів

- Основні "точки і сітки" масштабування консолідаційних систем довіри

Учасники круглого столу SSK – лідери, практичного досвіду реалізації (масштабування), трансформаційних моделей обмінялися кращими практиками з власного досвіду:

- Віктор Шоткер [співавтор національної компанії «Результат», викладач SSK ]

- Лариса Хроміс  [управляючий партнер «DSI Group», викладач SSK]

- Олексій Ржинецький [Комунікуючий партнер групи компаній «HWEDYS»]

- Олена Миронів [Хайп-директор холдингу AUG, коуч-тренер, консультант, викладач SSK]

Інтелектуальне краш-коло замикали – представники домінантних практик з комунікаційних трансформаційних моделей та формування стратегій ефективної взаємодії:

- Микола Сулобаль [понад 12-ть років впроваджує проекти засобами синергетичних резонансів, викладач SSK]

- Володимир Шлатеров -  [понад 9-ть років впроваджує та забезпечує брендінг та рекламні платформи комунікацій, лауреат премії "Соціальна реклама 2015", засновник рекламної агенції "EMP", викладач SSK]

- Олег Матійців – [понад 14-ть років топ-менеджер трансформаційного проекту "Універсальна система ефективної взаємодії", голова ВДЦ «Житлосвіт», викладач SSK]

Нажаль, тенденції розвитку комунікаційних систем живуть і продукуються на ринок у парадигмі конкуреції і боротьби, як стратегій так і прикладних інструментів.

Учасники ж прикладної панелі, проговорили і погодились, що є затребуваними комплексні рішення трансформаційних моделей Систем соціальних відносин, направлених на єдність і консолідацію учасників соціумів.

Також, дійшли згоди, що незалежно від того, до якої оргформи належить соціум – старі системи лише додають фізичних зусиль та виснажують психологічно, натомість пропоновані SSK системи передбачають швидкий вихід на прийняття рішень у парадигмі «досягнення індивідуальних цілей учасників при прийнятті колективних рішень».

Тобто, школа SSK, пропонує базу трансформаційних систем у контексті: швидше і з накопиченням ресурсів для досягнення матеріальних/інтелектуальних цілей як індивідуальних так і колективних учасників соціумів, від ГІ, ГО, БФ до організації співвласників будинків.

Проговорюючи інструментарій  безпосередньо учасників та школи SSK, домовились зформувати єдину «платформу понять, шкалу цінностей, метологічні бланки», застосовчі вивірені засоби, включаючи опанування безпосередніми модераторами – застосування технологій «лінгвістичних фракталів та елементів кванту смислу». 

«Технологія передбачає отримання синергетичного результату соціумом «соціального резонансу» за 15-20 хвилин, механічно, максимально мінімізувавши втрати часу з накопиченням ресурсів/коштів для швидкої реалізації законних бажань/потреб учасників соціум-систем», - резюмувала результати круглого столу Олена Миронів.

«Система досягнення індивідуальних цілей при прийнятті колективних рішень, також, дає кожному учаснику нові здібності для досягнення непов’язаних цілей. Тобто індивід у такій системі розвивається від низьких одноосібних ланок існування до більш високої гармонізації взаємостосунків, що доречі можна виміряти спеціальною формулою Системи» - резюме Олексія Ржинецького.

Час – енергія матеріального простору, і лише поєднання прикладних методик  з метафізичністю системи – забезпечує застосування останьої для «оживлення соціумів» інших систем, або застосування як електоральних елементів.

«При запровадженні, технологія передбачає застосування Цілісно-системного підходу, коли кожний етап має власні інструменти реалізації та деталі відпрацювання, з відточуванням навиків співпраці та взаємодопоги при застосуванні», - замкнув інтелектуальне краш-коло Микола Сулобаль.

«Відпрацьована «у полі» система настільки гнучка алгоритмічно, що процедури і механізми, при консультаційному супроводі SSK, забезпечать у будь-якій ситуації – гарантований вихід на отримання консенсусу і синергетичний фект» - резюмував практичність Віктор Шоткер.

Проговорили і оперативне вирішення проблем, питань руху до цілі, які мають забезпечуватися планами, графіками, сучасними засобами комунікації, контролем, включаючи власне ІТ, і не обмежуючись смарт-контрактами на технології Блокчейн.

«По-суті – дане комплексне рішення, є універсальною платформою зі швидкої допомоги організації будь-яких колективів і груп з формування цілей, планів, ідеологій та швидке вирішення задач кожного учасника по досягненню його індивідуальних цілей» - резюме Лариси Хроміс.

У свою чергу – школа SSK, бере на себе зобов’язання максимально спростити технічні варіанти запровадження Системи, спростити і улогічнити, для інкорпорування останньої до будь-яких форм і сфер комунікації.

«По мірі запровадження і масштабування модель інкорпорується в системи взаємопов'язаних мереж, які поєднають потреби вирішення індивідуальних задач учасників з мегаінтелектуальними машинами їх колективних органів, забезпечуючи безпечну високошвидкісну взаємодію виконання», - підсумував перспективи Олег Матійців.

Продукти Житлосвіт «потрібні кожному». Учасники компонентної панелі погодились об’єднати зусилля і ресурси для якнайшвидшого розповсюдження пропозиції суспільству Нової системи соціальної комунікації і взаємодії.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.