jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

--- → Інтеграційна система отримання донорського фінансування

  • 26-02-2018, 12:19
  • Додав користувач master

24-25 лютого, спеціалістами Житлосвіт та залученими експертами, проведено практикум «Система та алгоритми управління ресурсами технічної допомоги для організацій сфери ЖКГ»

Як відомо, однією з причин незначного поширення донорських інструментів у сфері ЖКГ є дві проблеми: штучний інформаційний вакуум та доступність можливостей залучення ресурсів технічної допомоги донорів та урядів іноземних країн.

Також, на конкретних прикладах, прикладні спеціалісти «розбирали» процеси, що мають враховувати організації залучаючи техдопомогу, включаючи витрати при оподаткуванні. А саме – які суми техдопомоги враховувати, з кореляцією рівня відсотків, яку алгоритмику використовувати, при розрахунках нефінансової техдопомоги, які обставини потрібно оцінювати як стримуючий фактор використання останніх.

Практикантами відмічався негативний факт, що організації не мають права відносити відсоткові витрати донорських фінансів в повному обсязі на витрати, що зменшують базу неприбуткових статусів, які по суті, є стримуючими, щодо застосування цих фінансів.  

Спеціалістами Житлосвіт, практично роз’яснювалася робота власного модулю з інтеграційної системи (МІС), яка пропонує варіанти та розраховує для учасників вузол світових донорських пропозицій, що враховує сім способів вибору методів розрахунку граничних розмірів проектів з відображенням в обліковій політиці.

Також, за відсутності певної інформації, за замовчуванням, МІС застосовує спосіб визначення за середнім рівнем видатків або рядом не фінансових складових, враховуючи варіанти використання умов фінансування, з «пропискою» в обліковій політиці ОСББ, НОББ, Асоціації, підприємства ЖКГ. 

Практиканти вчилися безпосередньо на вводних, щодо кореляції логістики проектів (реконструкції мереж та енергозберігаючих) з витратами, розрахованими на весь термін дії договору/смарт-контракту на Блокчейн, а саме – як саме МІСом відслідковувати найкращі варіанти ставок НБУ та коін-пропозицій, починаючи з дати залучення фінансів. 

Повертаючись до застосування фінансової техдопомоги, вчилися використовувати інструменти  МІСу на певній специфіці відображення в бухгалтерському обліку витрат користувачів на техдопомогу (прибуткових/неприбуткових).

Так, бухгалтерський облік використання донорських фінансів, у т. ч. за децентралізованими коін-лініями, здійснюється відповідно до певних ПБО та встановленого в договорі/смарт-контракті з кореляцією Системою МІС, включаючи відсутність в договорах термінів виконання та порядків перевірки виконання робіт, з нарахуванням та оплатою, із застосуванням нюансів діючого законодавства у фіатній/криптовалютній сферах.

Також, вчилися МІСом враховувати та обчислювати відсотки у разі наявності боргових зобов'язань при оподаткуванні прибутку, які відносяться до позареалізаційних витрат, однак є нормованими.

Практикували з величинами використання фінансів, що врахувуються у витратах програмою, але істотно не відхиляють часові плани проектів, при прискоренні робіт: від середнього рівня, і по наростаючій запрошуваних передоплатою у донора з порівняльними умовами. Складали бази істотності, як вважаються середньозваженими показниками діяльності користувачів МІСу, які і враховуються при відхиленнях більш ніж на 15% пришвидшення або зниження темпів виконання робіт.

Також, вчилися застосовувати програмні інновації МІС – порівняльне моделювання умов, стосовно різних валют, включаючи криптовалютні, на ті ж терміни, в порівняльних обсягах, технічних нюансах проектів, враховуючи аналогічне забезпечення та суто конкретні умови відповідного суб’єкта отримання техдопомоги.

Після практичних навчань алгоритміці роботи МІСу, спеціалісти Житлосвіт та залучені експерти розкрили нюанси окремого нодного вузла «Залучення позикового капіталу суб'єктами ЖКГ», який адаптовано входить до ПЗ МІСу і дозволяє  співвідносити позиковий і власний капітал, враховуючи всі аспекти ризиків та рівні показників рентабельності активів у порівнянні з чинною процентною ставкою по кредитах і визначає доцільність/можливість використання залучень або пропонуює варіанти зміни/донавчання менеджменту для розвитку/виконання проектів. 

Окремо практикували доцільність забезпечення регулювання і контролю витрат учасників з визначенням найдієвіших методів контролю, включаючи заміри професійності організації системи бюджетування та пов’язані стосунки з суб’єктами споживання ЖК-послуг – ОСЖ та іх представниками АПО.

Домовились, що Житлосвіт виділить для Центра ресурсно-фінансових залучень експертів і закріпить керівників направлень, у функції яких входитиме моніторинг за виконанням поставлених користувачами завдань в рамках виділених бюджетів техдопомоги із забезпеченням економіки витрат організацій – користувачів МІСом.

«Навіть серед хіт-лайнерів, побутує хибна думка, що погіршення майна співвласників будинків і збитки останніх – обумовлені формуванням тарифів. Це не так. Насправді, лише дві складові: грамотне залучення донорської допомоги на модернізацію і енергозбереження та застосування Систем планування із зміною менеджменту, які залучать додаткові доходи – виводить у конкурентне поле не лише виконавців ЖК-послуг, а й конкретні будинки запускає як бізнес-проекти» - при видачі Сертифікатів учасникам, резюмував Олег Матійців.


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.