jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄБЕСПРЕДЕЛ: «Добробут» игнорирует ухвалу суда и отказывает в прописке матери-одиночке!

  • 12-09-2009, 14:39
  • Додав користувач master

3 февраля 2009г. суд выносит Ухвалу о восстановлении права на жилье и прописку матери-одиночке. Но, КП «Добробут» (директор – О.Коротич) игнорирует ухвалу суда и отказывает в прописке. После всех судебных тяжб, суд выносит решение о прописке и восстановлении прав на жилье. И вот парадокс! Чиновники, которые должны заботится о жителях  города, оспаривают это решение в Апеляционном суде.

Предложение депутата на сессии городского совета - создать комиссию из числа депутатов, оказалось делом непростым, из-за особенных отношений создавшихся в кругу сегодняшнего секретаря Светловодского городского совета Виталия Юшка. Последний, недавно, пользуясь властью повысил О. Коротича до директора горводоканала… теперь или число бездомных  увеличиться или вода будет бесплатной…

 

Віталій АСАУЛЕНКО: ДІТИ НЕ ВИННІ

(З виступу на 63-й сесії світловодської міськради депутата Костянтина Каспрова)

… У продовження „гуртожиткової” теми виступив міськдеп Костянтин Каспров. Говорив він про „общагу” на Приморській,74. І не про всіх її мешканців, а лише про двох – Ольгу Х. та її 16-річного сина.

 

Річ у тім, розпочав Каспров, що Ользі, як працівникові заводу „Калькулятор”, у 1996 році було виділено кімнату в даному гуртожиткові, де вона і проживала з неповнолітнім сином, аж поки, у 2001 році, тую „общагу”, через борги, не відключили від усіх комунікацій.

 

З тієї пори жінка з сином поневіряється у трикімнатній квартирі своєї матері, яка, у свою чергу, вимушена (бо розведена) проживати на одній площі із своїм колишнім чоловіком-алкоголіком. До того ж у на цих квадратних метрах проживає ще й хвора на шизофренію сестра Ольги зі своїм сином... А Ольга Х. хоче, щоб її син, згідно із своїм почесним обов’язком, йшов служити до Української Армії...

 

 Та ось йому настала пора отримувати паспорт. А для цього необхідна довідка з місця прописки. І коли сімейство звернулося до КП „Добробут”, якому наразі підпорядковується гуртожиток, виявилось, що за рішенням суду („білодомівський” позов) їх позбавлено прописки на Приморській, 74.

 

 „Цим самим, - підкреслив Каспров, - була знехтувана стаття 16 Конвенції ООН „З прав людини”, яка наголошує, що дитина має право на недоторканість житла, і стаття 12 (цієї ж Конвенції), де сказано, що дитині надається право бути заслуханим під час розгляду будь-якої справи, що стосується її...”.

 

Прокуратура, продовжив Каспров, після того, як до неї звернулася Х., своїм позовом виступила за скасування дискримінаційного судового рішення. Суд погодився і виніс відповідну ухвалу, яка зобов’язує поновити прописку. Та тепер замість цього „білий дім” прагне заперечити це рішення в Апеляційному суді, засідання якого ось-ось відбудеться.

„А що, якщо суд не зглянеться на поневіряння пані Х.?”, - запитав Каспров...

 

Таким чином, обранець піддав критиці як світловодські власті, так і КП „Добробут”, які стовідсотково будуть винними, що міський бюджет позбудеться 30 тисяч євро у гривневому еквіваленті.

 

Саме такий штраф, за словами Каспрова, доведеться заплатити місту Ользі Х., який йому, поза всіляких сумнівів, присудить міжнародний суд з прав людини у Страсбурзі.

Адже тут порушено не те, що права людини, а ще більш „святі” - дитячі права, наголосив міськдеп...

 

На що директор КП „Добробут”, депутат Олександр Коротич, якого від минулого тижня призначено очолювати КП „Світловодський міськводоканал”, заперечив, що дану громадянку та її сина було виписано не ним і не нинішнім міським очільником Віталієм Юшком, а його попередником на цій посаді - Геннадієм Френкелем, як таких, що не проживали в цьому гуртожитку протягом восьми років.

 

Та Каспров своїм: „А як можна жити без світла, тепла, газу та води? І як можна нехтувати правами неповнолітньої дитини, перетворюючи її на безхатченка, і з яким настроєм цей юнак піде до лав наших збройних сил?”, - фактично позбавив свого опонента скільки-небудь достойного аргументу...  

Пише KomVol, 23 февраля 2010 15:20
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Да, чужие мамы и дети никому не нужны, и впервую очередь Юшку и его каралеве-прокураторше, да и большей половине депутатов тоже, наверное тем, что Юшка ставили!!!!
Пише Elizabet, 25 февраля 2010 21:46
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
недавно, пользуясь властью повысил О. Коротича до директора горводоканала… теперь или число бездомных увеличиться или вода будет бесплатной…

Странный парадокс - число бездомных увеличивается а вода недешевеет!

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123